Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után ez normáli...

Császármetszés után ez normális lehet? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Ikreket szültem császárral, két hétig szoptattam őket, ezután két héttel megjött a mensesem. A tisztuló vérzésem már éppen elmúlt volna, nagyon gyenge volt erre megjött.Az még oké is, szép lassan beindult, vèrezgettem de kb 4 napja olyan erős hogy a nagy betétet cserelgetem óránként kb. A vérzés kb 10 napja tart és ugye 4 napja ilyen erős. Nem fáj. Védőnővel még ezután tudok beszélni, orvoshoz pedig kb 2 hét múlva van időpontom.
2023. aug. 26. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez még gyermekágyi folyás, nem menstruáció.
2023. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Hívd felaz orvost
2023. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 babyboom567 ***** válasza:
39%

De komolyan,és nem bántás,de ha 10 napja vérzel, és 4 napja erős vérzésed van, miért nem mész orvoshoz/ügyeletre?Ki akarsz vérezni?Csak szólok, hogy erős vérzéssel,nem fogod megélni a 2 hét múlva esedékes időpontot,és a gyerekeid anya nélkül nőnek fel.MOST!azonnal menj ügyeletre!

A kolléganőm ilyen miatt intenzívre került,4 napig vért kapott,több hétig volt kórházba!Mikor a véreredménye meglett,a laborból úgy hívták fel, hogy betudja-e vinni valaki kocsival/taxival azonnal,vagy küldjék a mentőt?(ha nem ment volna aznap el laborba,kb max 2 nap múlva biztosan összeomlott volna a keringése,és meghal)Esküszöm MEGÉRTEM, hogy mennyire nehéz kilogisztikázni,hogy a 38 fokban,újszülőtt ikerbabákkal,eljuss az ügyeletre, de az életed a tét!

2023. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekágyi vérzés,avagy lochia,nem múlik el 2 hét alatt.6-8hétig tart.Akkor is,ha nem véres már.Ezen 6-8 hét alatt elmúlhat,visszatérhet,lehet erősebb,gyengébb,lehet rendes vér,lehet csak folyás.Ez garantáltan nem a menzeszed még.Ettől függetlenül ha úgy érzed túlzas, akkor hívd fel az orvost,vagy menj kórházba.
2023. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!