Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pirner Alma császármetszése,...

Pirner Alma császármetszése, ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban, elmondja, hogy kisminkelte magát, szép akart lenni, közben meg azért mert majdnem 4 kilós gyereke volt megcsászározzák.


[link]


Az én környezetemben 4 kiló fölött is bőven megszülik a gyerekeket. Én még ilyet nem is hallottam, hogy azért mert majdnem 4 kilós a gyerek császármetszés lesz.. Hova tart ez a világ? Normális dolog ilyet közvetíteni a nők felé, hogy milyen fontos a szülés közben az, hogy tiptop csajok legyünk, de azért a gyerek megszülésért nulla küzdelem?


2015. nov. 8. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván nem fogja kiteregetni a valódi okot. Egyébként meg nem mindegy?
2015. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Programozott császárral szült, mint sokan, csak róla ír az újság... valamit írni kellett. :)
2015. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Az én környezetemben is van olyan, aki "megcsászároztatta" magát, pedig nem is nagy babáról volt szó (itt sem óriásbébiről beszélünk egyébként). Az ő dolga, bár én nem reklámoznám.
2015. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bulvár pletykának nem szabad bedőlni.
2015. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Na és akkor mi van ha ő így szül? Mindenki szüljön úgy ahogy akar, nehogy már idegennek mondják meg kinek hogy legyen jó a szülés.
2015. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én vagyok rosszul "beállítódva". Az én értékrendembe ez nem fér bele, de elfogadom, hogy szerintetek jogában áll fontosnak tartani a külsejét, akkor amikor éppen egy gyereket kellene megszülnie. Nekem furcsa az egész, ahogy ő és a média beállítja ezt. "Nehogy elfolyjon a sminkem, ne akkor legyen inkább császár, az a kamerák előtt vállalhatóbb is." Nekem az is furcsa, hogy van olyan orvos aki ebben asszisztál is. Szerencsére én nem ismerek ilyen orvosokat, akik azért mert nagy a gyerek császár.. nonszensz.
2015. nov. 8. 10:41
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
Én is kisminkeltem magam mikor elindultunk a kórházba. Vannak emberek, akiknek a napi rutinhoz tartozik a smink. Tudod, fogmosás-smink...
2015. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem a videot és csak most néztem a hsz-odat. Sztem volt ott más ok is. Gondolj bele: az orvos adja a nevét egy kért császárhoz úgy, h a tévé közvetíti? Csak így van miről beszélni, cirkusz a népnek. (pénzt kap érte, na.)
2015. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
A Te értékrendedbe nem fér bele, az enyémbe sem, de az övébe meg igen. Biztos egy csomó minden mással is így van, nem csak a szüléssel. Szerencsére nem vagyunk egyformák. Az meg, akinek az értékrendjére hatással van az, hogy Pirner Anna hogy szült, az magára vessen.
2015. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
De nem is kell értened, ő így szül te meg úgy ahogy akarsz. Vannak nők akik nem szeretnék ha a szakadnának,repednének a szüléstől ezért vállalják a császárt. Külföldön sok helyen az anya dönti el, hogy akar szülni.Csak a beszűkült gondolkodásu emberek itt nem nagyon bírják felfogni, hogy ehez semmi közük.
2015. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!