Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal házasok vagyunk és...

Fiatal házasok vagyunk és tervezzük a gyermekeinket, Babaváró hitelt szeretnénk igénybe venni, ennek mi a menete? Mennyi összeget kaphatunk és mire költhetjük el?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg könnyebb megkérdezni Gyakorin, mint elolvasni a direkt erről szóló weboldalt.

És az ilyen akar gyereket nevelni, többet is.

Szép új világ jő...

2023. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
De miért nem a bankhoz mész érdeklődni?? Fizetéstől függ az összeg. Egyelőre szabadfelhasználású.
2023. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

10 milliót, amit bármire költhettek.


Kell legyen annyi bevételetek, amire megadják Decemberig, utána vagy terhes kell legyél egy éven belül és arra tudjátok felvenni vagy 30 év alatti.


Bementek a bankba és felveszitek.


Csak olvassatok el előtte pár cikket a buktatókról, főleg, ha nem állnak mögöttetek gazdag szülők, akiknek van 1-2 plusz lakásuk.


Ha már 12 hetes terhes vagy, akkor viszont “nincs buktatója” egész addig, amíg bármikor vissza tudjátok fizetni.


Amúgy nem költözhettek külföldre, nem válhattok el, nem halhattok meg és

5 éven belül vagy

- igazolni kell egy legalább 12 hetes magzatot (babavárónál elég egy innentől kamatmentes) vagy

- túl kell lennetek 4 sikertelen mesterséges megtermékenyítésen

- vagy olyan eü problémával kell rendelkezni, ami miatt el sem kezdik a mesterséges megtermékenyítési eljárást

2023. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
3# 2024-ben még türelmi idő lesz. Ha más hiteletek is van akkor ne vegyétek fel amíg terhes nem leszel.
2023. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#3 És ezt is írtam.


Vagy idén, vagy jövőre ha terhes vagy 30 év alattiként.

2023. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Már terhes vagyok! Egyébként azért kérdezek itt, mert kíváncsi vagyok más véleményekre is. Ugyan is, a férjem sajnos gyógyíthatatlan beteg lett. Hát ezért félek felvenni a hitelt. Ti hogyan döntenétek?
2023. szept. 3. 16:48
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
5# igen , bocsi. Igazad van. Ez számomra új infó volt. Hallottam a türelmi időről és azt hittem, azalatt még ugyanazok a feltételek mint most.
2023. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
6# Hát ne haragudj de így ez azért kevés infó. Hogy dönthetnènk ebben mégis így ? A cukorbetegség is gyógyíthatatlan de lehet kezelni. Nem ismerjük a részleteket. Ráadásul bankja válogatja. Másrészt az ég világon semmit nem tudunk rólad/rólatok. Fizetés , anyagi helyzet, lakhatás , egyéb hitel. Bár ha itt kérdezel ilyet... sok jóra nem számítok, már ne haragudj.
2023. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom! Mibaja a férjednek?
2023. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

tervezzük a gyermekeinket - 15.59

Már terhes vagyok! - 16.48


Gyorsak voltatok.

2023. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!