Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Luz név anyakönyvezhető...

Luz név anyakönyvezhető Magyarországon?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kevesebb idő lett volna megnézni, mint ide kiírni ezt a kérdést.
2023. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fogalmam sincs, hogy egyáltalán fiú vagy lány név, megnéztem az utónevek listáján (amit egyébként pár perc alatt megtehettél volna te is), de egyiknél sem találkoztam evvel a névvel, tehát a válasz nem.
2023. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Csak Lúzmariaként és leginkább Kanalas, Orsós, vezeték nevűekhez passzol.
2023. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Válaszoló ez eléggé rasszista komment volt őszintén le írom félig roma vagyok nem Kanalas nem Orsós Nem írok vezeték nevet de nem romás illetve a lúz nem romás egyébként illetve nem azért nevezném el mert egy sorozatban láttam egy zenében halottam hogy Lúz és gyönyörű jelentése van jelentése fény
2023. szept. 3. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ugye tudod, hogy a "lose" angol szót pont így ennek ejtjük, és tudod mit jelent?
2023. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen Lúcia, az is fényt jelent de jobban hangzik, nem olyan, mint egy odavetett szótöredék.
2023. szept. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nytk utónévkeresőben tudsz jelentés alapján keresni. Fény jelentés elég gyakori a neveknél pl: Luca, Nia, Fédra, Heléna stb.

A Lúz nagyon furcsa magyar nyelvű környezetben.

2023. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ismerem a Luz nevet, én is szépnek tartom pl. spanyol ajkú országban, de idehaza nem adható és nem is nézne ki jól. Olyan mint pl. a Rut, ami anyakönyvezhető, és borzasztó név idehaza. Sokkal jobb lenne rokon, és már anyakönyvezhető nevet választani, pl. a fentebb említett Luca, Lúcia.
2023. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!