Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet babacuccokat leadni,...

Hol lehet babacuccokat leadni, hogy eljusson az iszapkárosult anyukákhoz?

Figyelt kérdés
Dél-Pest közelében lakunk..
2010. okt. 17. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sajnos nem tudok válaszolni, mert épp most akartam én is kiírni ilyen kérdést.

Mindenhol azt hallani, hogy már nem kérnek adományokat, van mindenük.

Nekünk van egy zsáknyi gyerekjáték, és nem tudom elhinni, hogy tényleg nem kell senkinek, és a kukába kell dobjam?

2010. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

próbálom hivni a Vöröskeresztet, de nem veszik fel. már több helyről hallom én is, hogy nem kell, csak a pénz. szerintem az lehet a gond, hogy az iszap károsultaknak nincs hol lakniuk, ezért nem tudják a ruhákat, használati tárgyakat, stb kiosztani közöttük.

én a helyedben biztos nem dobnék ki semmit, tedd fel a Vaterára 1 Ft-ért, vagy add a védőnőnek, mivel ő is látja ki szorul rá. vagy közvetlenül árvaháznak is fel lehetne ajánlani.

2010. okt. 17. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt keresem:( Mert legalább adnék le egy adag ruhát, de semmi:( Vöröskeresztnek meg máltainak nem is merem adni ( a városunkban kidobják a kukába, mert szerintük nem jó:()

Ha megtudsz valamit írd ki légyszi

2010. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kérdésemre ezt válaszolta a Máltai:

Köszönjük, hogy együttérzéssel gondol az iszapkatasztrófa károsultjaira, és tárgyi adományok fölajánlásával is szeretne segítségükre sietni.Mindnyájan aggódva figyeljük a híradásokat, és próbáljuk segíteni a bajba

került lakosokat. Szeretnénk munkánkat minél hatékonyabban végezni.

Hirdetéseink nyomán országszerte megmozdultak az emberek. Önhöz hasonlóan sokan érdeklődtek, ajánlottak föl ruhákat, különböző bútorokat stb. Tekintettel a magas szállítási költségekre, inkább a dunántúli

településekről viszünk bútoradományokat, háztartási eszközöket Devecserbe, Kolontárra. Ruhaadományt sok helyen gyűjtöttek pl. cégeknél is, és itt Budapesten is az átvevőhelyeinken, ahonnan folyamatosan szállítjuk a

rászorulók részére.

Kisebb tárgyi adományokat Budapesten mindennap, hétvégén is fogadunk: Budapesti Központunkban, a III. ker. Miklós u. 32-ben 7-20 óra között

IX. ker. Távíró u. 5-ben levő intézményünkben (AERO Hotel mögött, megközelíthető a Határ út felől) 8-18 óra között

2010. okt. 19. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a játékokat anyaotthonoknak vagy családos szállóknak adnám.
2010. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!


Én sem akarom elhinni, hogy mindenből van már elég. Pláne, hogy még 1-2 napja láttam, hogy pici bébi ruha kellene.

Itt Ajkán megpróbálok utána járni, ha gondoljátok, hogy a civil szervezethez el lehet-e küldeni postán. Illetve konkrétan ismerek olyan családot, ahol semmi nem maradt, de van 3 gyerek (a 4ből... :( ). Ott a legkisebb 3 éves, bár nem tudom, mikor jöhet haza a kórházból, de biztosan örülne a játéknak, nem?

Meg egyébként van olyan egy gyereknél, hogy elég a ruha??? Nálunk nem jellemző, mindig összepiszkolja, míg kicsi volt, addig meg csak kifolyt a pisi, stb.

2010. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az ismerősünk devecseri, mindig visz le csomó mindent amit összegyűjtünk. Kérlek írj privit, megoldanánk hogy jó helyre kerüljön. Én mindig azt veszek amit kérnek, legutóbb például a kutyusuknak küldtem szárazkaját, de minden jól jön csak szerintem nincs aki összegyűjtse és levigye.

2010. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!