Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok játszóhá...

Milyen gyakran jártok játszóházba?

Figyelt kérdés
Akiknek nincs a közelben,vinné a gyermekét ha lenne?
2010. okt. 17. 10:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mi ha megyünk valahova mindig elviszem ha van a városban,nálunk sajnos nincs:(

Gondolkozom egy játszóház nyitásában,ezert érdekelne ki viszi ki vinné,milyen gyakorisággal.

2010. okt. 17. 10:14
 2/12 anonim ***** válasza:

Még nem voltunk soha:) gondolkodom mindig, de hát autó nincs, bkv- val nehézkes.

A màsik meg, hogy annyi játéka van, nemtudom mi újdonságot láthatna.

A rossz idő végett vinném, mert reggel este járunk a játszótérre, de ha hideg lesz és hamar sötétedik lehet heti 1x elmegyünk.

20 hónapos


Mondjuk ahogy élnétek a játszóházakat, mindd hamar becsődöl :S

2010. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 éves a kislányom, eddig 2x voltunk.Nagyon jó játékok vannak ott, de nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet, mint amire vártam. Nálunk csak ez az egy van, egyben egy családi napközivel... Az ottani gondozónők alig foglalkoznak a gyerekekkel, szakmailag elég kevesek... Lehet, hogy az, amit tőlük láttam, okozott inkább csalódást. Egyébként 1 órára 1000 Ft-ot kérnek, ami nem kevés és csupán heti 1 alkalommal lehet bevinni "külsős" gyereket. Így aztán nem járunk, inkább néha elviszem játszótérre vagy kisgyerekes ismerősökkel jövünk össze. Mondjuk én elég kritikus vagyok ilyen szempontból, mert a dolog a szakmámba vág...óvónő vagyok.
2010. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia,én nagyon szerencsés vagyok, mert itt van. Angliában élek, itt nagyon odafigyelnek a gyerekek szórakoztatására. Mi még nagyon picik vagyunk, most 2.5 hónapos a babám, de minden héten járunk babamasszázsra, és játszóházba is. Az egy másik napon van. A játszóházas napokon, mindig ott helyileg lemérik a babák súlyát, ha kérdésem van, segítenek. Nagyobbaknak is 5 éves korig csinálnak programokat. Papás program is van:D Adományozni lehet nekik pénzt, de nem kötelező. Havonta egyszer szoktam adományozni körülbelül 150 forintot. Azért is viszem, mert kábé 5 percre lakunk a helytől, ahol tartják. Következő héten rákérdezek az úszásra, mert az van odaírva, hogy az papás program, hátha anyukák is mehetnek. (ez mondjuk elég furcsa:D) Ha nagyon messze lenne, akkor nem járnék ilyen kicsi babával, mert van kocsink, de azzal jár a párom dolgozni, én amúgy se tudok vezetni.
2010. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért is viszem, mert így szocializálódik, olyan játékokkal játszhat, amit én tuti nem veszek meg, (nagy játékok) és egy csomó kis barátja lehet később, én pedig anyukákkal találkozhatom.
2010. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rengeteg pénzbe van megnyitni egy ilyet:S köszi aki válaszolt eddig,várom a többi választ is:)
2010. okt. 17. 10:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is kondolkodtam ilyenben, de ja mondjuk napi 5 gyerekkel számolsz, 1-1 órára, az havi 150.000 bevétel, mertvugye bölcsi ovi van hétköznap, hétvégente meg otthon van a család szért nem mennek sokan.

Na ugye a bérleti díj, az alkalmazoot, vagy magad után fizetni a járulékokat, a helyiség rezsije!

Nem igazán éri meg, már minuszos!

2010. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ket ket ev alatti gyermekem van, de meg soha nem voltak jatszohazban. Es nem azert, mert nincs a kornyeken, hanem azert, mert eszunkbe sem jutott a lehetoseg.

Ha csak nekem van dolgom, akkor a ferjem vigyaz rajuk.

Ha egyutt van dolgunk, akkor ugyis valoszinuleg Pesten, be kell mennunk (mellette lakunk), akkor viszont inkabb a nagyikhoz rakjuk be oket, akik alig varjak, hogy veluk lehessenek.

2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok: en egyebkent csaladi napkozi nyitasan gondolkodtam, eleg nagy a haz, ugyis otthon vagyok a gyerekekkel.

De erdeklodtem es kiderult, hogy van mar nehany a kozelunkben. Ez nem lenne gond, viszont nekem nem erne meg. Van meg szukseglet ra, de olyan arak vannak, amiket en nem tudnek vallalni. 3 kisebb van, ahol az anyuka csak 1-3 gyermeket vallal a sajatja melle fu alatt, keveset ker, mert ugyis otthon van.

Es van egy masik, ahol viszont rengeteg gyerek van, kb 40, a csalad hat tagu, nincs kulsos alkalmazottjuk, ok rendesen, cegkent uzemelnek.

En mindenkeppen hivatalosan szerettem volna, de asszem ugy nem eri meg, mert en max 5-7 gyermeket vallalnek, fizetnem kellene meg egy gondozonak. Az onkormanyzat adna tamogatast, de csak az elso ket gyerekre...

Szoval tenyleg jarj jol utana.

en nem meggazdagodni szerettem volna, csak fenntartani magunkat, de mindent egybe vetve a keves gyerekes bejelentett forma erre sem lett volna eleg a kornyekunkon.

2010. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A családi napközikre az állam is ad támogatást! Csak azért tudom, mert én is gondolkodtam egy ilyen nyitásában (óvónő vagyok 4 gyerekkel), de végül letettem róla. Itt tudsz utánanézni a feltételeknek: [link]

[link]

2010. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!