Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha a férjetek...

Mit gondolnátok, ha a férjetek ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Elég idegbajos tud lenni, a babsírás is nagyon idegesíti. Ameddig megfürödtem, nála volt a babánk és elkezdett sírni. Ilyen előfordul esténként, amikor fáradt. A férjem ringatta, de egyszer csak azt hallottam, hogy még jobban sír. Soha nem szokott ennyire. Fél óra múlva még mindig nagyon sírt, szopizni sem akart. Pedig amúgy tök nyugis baba. Később aztán meg tudtam nyugtatni. Evett és elaludt.

Azt mondja a férjem, hogy miközben ringatta, nagyon megfeszítette a kis testét, ő meg behajlította a lábát "erővel", mert azt gondolta, abban a pozícióban megnyugszik majd és nem fog sírni. (szeret a mellkasunkon "gombócban" lenni) Ezután kezdett el így sírni. Teljesen kiakadtam. Utána beszélt össze-vissza, hogy ő nem is volt ideges, csak jót akart, meg szerinte nem az fáj neki, aztán meg ezt mondta, hogy lehet, hogy fáj és amiatt sír még mindig. Ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?



2023. szept. 14. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
76%
Mérges lennék, és megkérném, hogy többet ilyet ne csináljon. De aztán nem rugóznék rajta sokáig, biztos nem akar neki direkt ártani.
2023. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
89%
Ezt miért nem a férjeddel beszéled meg egyébként? Oké elmondta h mit csinált te kiakadtál de pontosan mit mondtál a férjednek?
2023. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nem mondtam semmit, én csak kérdeztem. Próbáltam megtudni, hogy pontosan mi történt és mennyire lehetett fájdalmas.
2023. szept. 14. 21:06
 4/55 A kérdező kommentje:
Ja, azért nem vele beszélem meg, mert mint írtam, össze-vissza beszél.
2023. szept. 14. 21:07
 5/55 anonim ***** válasza:
95%
Hát en nem csak kérdezgettem volna hanem a tudtára adtam volna hogy ennek te nagyon nem örülsz, ne hajlitgassa erőből a gyerek lábát stb
2023. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
37%

Én őszinte leszek, nem haragudnék.


Az anyáknak ösztönből jön minden. Nekünk adottságunk, hogy kitalaljuk az adott pillanatban mit kell tenni, mi lenne jó.

Viszont az apáknál rohadtul nem így van. Nekik egyáltalán nem jón zsigerből, mikor mit kell tenni, mi lenne a legjobb.


Nálatok férjed próbálkozott. De nem jött be. Tudta, hogy abban a pózban meg szokott nyugodni, így megpróbálta abba a pózba helyezni. Egy babánál elég az is, ha hizzáérsz ugy, hogy nem tetszik neki és már ordít is. Nem kell ahhoz megszorítani, erősen fogni.


Nem jött be, ennyi.

Negnyugtattátok? Meg. Akkor baj letudva.


Félreértés ne essék, nem dícsérném meg az fix. De nem is haragudnék rá.

Férjem is csinált hasonló, sőt ennél extrémebb dolhokat is a gyerekekkel

2023. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
63%
Miért vállatál gyereket olyannal aki "elég iegbajos tud lenni"? Mi lesz ha hasfájós, fogzós, dackorszakos lesz a gyerek, mit csinál vele? Nem értem én ezt komolyan... Az egy dolog,h.te egy ilyen ember mellett akarsz élni, de miért kényszerítesz bele egy ártatlan babát? A pasit küld dühkezelési terápiára!
2023. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Persze, de kb. 45 percbe telt megnyugtatni, nem is evett addig, pedig már biztosan éhes volt. Soha nem szokott ennyire sírni, pedig a hasa is szokott néha fájni.
2023. szept. 14. 21:19
 9/55 A kérdező kommentje:
Gyerekvállalás előtt nem ismertem ezt az oldalát.
2023. szept. 14. 21:20
 10/55 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem gyakran kiakadt a sírás miatt. Egyébként gondoskodó, de teljesen elborult és hasonlóakat csinál a mai napig. Nem oké. Én a helyedben odafigyelnék, nehogy megint előforduljon vagy ha mégis akkor tudj cselekedni.

Sajnos az én férjem ilyenkor nem elég hogy ideges, nem megfelelően reagál de oda sem adta a babát, mert mindenképp ő akarta megnyugtatni másként kudarcnak élte meg az apaságát ezért foggal körömmel ragaszkodott. Részvétem, nem tudok jobbat tanácsolni mint hogy figyeld és inkább ne hagyd vele egyedül. :(

Az én férjem pszichológushoz jár, de még mindig előfordulnak nem megfelelő reakciók a sírásra, ellenkezésre.

2023. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!