Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem hízok terhesen?

Miért nem hízok terhesen?

Figyelt kérdés
Beléptem a 25. terhességi hétbe és másfél hónapja nem hízom. 157cm vagyok és 53-53,5kg-ról kezdtem, most is csak 54,7-55,2 között ingadozik. Azaz eddig 1,5-2kg híztam. Napi 4-5x eszek rendes teljes kiörlésű dolgokat, húsokat,gyümölcsöt,zöldséget,tejterméket. Annyi, hogy a fehérlisztet,cukrot elhagytam már több mint egy éve és előtte rendszeresen mozogtam. Most ez a mozgás kimerül a 2,5 évesemmel való foglalkozásban. Nyugtassatok meg, hogy volt aki alig hízott a babája mégis rendben volt. Holnap megyek nőgyógyászhoz, genetikai is rendben volt, de megesz a penész, hogy ez mitől lehet. Első terhességemnél 65-tel kezdtem,szóval volt is felesleg, meg híztam ott havi 1kg-ot, de 10 fölé ott sem ment szülésig.

2023. szept. 25. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene a 25. hétig 2 kilónál többet hízni? Ez teljesen normális.
2023. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Én is csak 5 kilót híztam...abból 3,75 volt lányom.
2023. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a súlyod. Nem kell végig hízni a terhességet.
2023. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális. Miért akarsz hízni?
2023. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem kimondottan a hízáson lenne a hangsúly, inkább az érdekelt, hogy így is mindent megkap-e a baba a fejlődéshez, így hogy plusz súly sem volt rajtam? Annyi dolgot lehet olvasni arról, ha valaki többet hízik stb. de erről szinte semmit nem találtam.

Viszont köszönöm a válaszokat, megnyugtattak.

2023. szept. 25. 08:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 20. hétig eleve fogytam. Ez van. A baba megkap mindent ha eszel rendesen,változatosan, és nem követsz valami elvakult,idióta diétát.

De gondolom,hogy nem 😀.

2023. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én összesen 7 kg-t híztam, abból 3 volt a fiam, ugyanannyival jöttem haza, mint amennyivel teherbeestem. Egészséges babám született, ne aggódj.
2023. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Orulj neki. Vagy szerinted az a normalis , hogy a legtobb nott egy mazsara hizlalja magat ? Nezz szet a jatszoteren.


Terhessegben egy szelet barna kenyernyi kaloriara van tobbre szukseged , mint normal esteben !

Szedj terhes vitamint, de azt is MAGADERT szeded, hogy ne hulljon ki a fogad, semmi koze a gyerek fejlodesehez.

2023. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szedek több vitamint is, azzal nincs gond, sem a változatos rendszeres étkezéssel. Köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!