Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik egyedül maradtak terhesen...

Akik egyedül maradtak terhesen, később hogy alakult?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja voltunk együtt, amikor terhes lettem megszakítás mellett. Ő az első percben kijelentette, hogy nem akar most gyereket és próbált rábeszélni, hogy ne tartsam meg. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy elvetessem, pedig nyilván nem így terveztem én sem. Még azon a héten elhagyott, amikor szívhangja lett a kicsinek és megkért, hogy soha többé ne keressem. Ő sem keresett azóta egyszer sem, semmit nem tud sem rólam, sem a születendő gyerekről. Még körülbelül 2 hónap van a szülésig.

Nem szeretnék tőle semmit, sem anyagilag sem érzelmileg. Szerencsére egyedül is megállok a lábamon és el tudom tartani a kicsit. Csak attól félek, hogy egyszer majd felbukkan az életünkben és összezavar mindent.


2023. aug. 4. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rajta a szuletesi anyakonyvi kivonaton, igy ha valamiben is reszt akar majd venni, eloszor apasagit kell benyujtania, utana dns teszt stb., szerinted akarna ilyenekkel bajlodni ?
2023. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan ahogy az első írja. DNS, bíróság, aztan kötelező gyerektartas. Amúgy száradjon le neki nem mellekesen.. Eltunik.. Nincs buntudata hogy valahol a világban van 1 gyereke? 🤔 Neked pedig sok erőt és kitartást, bátor vagy hogy egyedül bevallaltad. ❤️
2023. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

"nem így terveztem én sem" - most nem azért, de akkor miért nem védekeztél???

Amúgy HA esetleg felbukkan egyszer (aminek az esélye azért vajmi csekely), akkor ráérsz gondolkozni azon, mi lenne a GYEREKEDNEK a legjobb.

2023. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Felszedtem egy nagyon gazdag üzletembert, így megoldódott minden problémám, a gyermekek pedig a legjobb oktatásban részesült külföldi egyetemeken, majd beszállt a vállalkozásba. Ma már ő a vezérigazgató. Nekem csak a háttér megteremtése a feladatom.
2023. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A Jó Isten segítsen a felnevelesben de tényleg.

A másiknak meg úgy ahogy a 2es irja, száradjon le a pøcse hogy ilyen semmirekellő.


Majd találsz magadnak normálisat ne add fel, van remény es jobb mint egy rossz házasságban lenni

2023. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy az első írja. Sok sikert és erőt!

Remélhetőleg találkozol majd Férfival is, nem csak felelősségtől rettegő hímmel. A férjem egyik barátja fogalmazott egyszer úgy, hogy megismerkedett a leendő feleségével és így lett egy 3 hónapos lánya is :). Nevére vette, de nem csinálnak titkot belőle, hogy más nemzette. Baráti körben van, aki csak felnőtt korában tudta meg, hogy más a vér szerinti apja és ez megviselte, így erre figyeljetek!

2023. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!