Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen kapott gyerek...

Hány évesen kapott gyerek tabletet a gyereked?

Figyelt kérdés

Haladni kell a korral, ha nem tudja kezelni az ilyen kütyüket, nem lesz közös téma az oviban, suliban.

Akiknél tilos a tévé, ott tuti van tablet, hiszen a mese is egy közös téma a gyerekek között, senki nem szeretné, ha különc lenne a gyerek.

A kérdés adott: mikor vettél neki, és mennyit használhatja?


2023. szept. 26. 17:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
A nagy az iskolától kapott elsőben (7 éves volt), a kicsinek mi vettünk a 7. szülinapjára, mert addigra az iskola már nem adott
2023. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
6 évesen rá volt kényszerítve a covid alatti itthon tanulás miatt...van még kérdés?
2023. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés :D


Nincs tablet és nem is tervezek venni, felesleges kacatnak tartom. Mesét nézhet korlátozva az ovis, napi 20 percet. Ennyi.


Sok más gyereknek sincs tabletje.

2023. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, de még nekem se volt életembe tabletem, nem hogy a gyereknek 🤣
2023. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%

14,nálunk pont így van.

10 éves lányom,hogy neki kell laptop.

Mondom anyukám,nekem sem volt olyan soha,itt vagyok 32 évesen egy öt éves telefonnal a kezemben,oszt neked kell laptop?🤣🤣🤣

2023. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk nem volt se számítógép, se tablet, tévé is csak ritkán egész a covidig. A gyerekek akkor alsósok voltak, az új helyzetben nehezen boldogultak - kb egy hétig. A nagy informatikán is az első hónapban le volt maradva, most meg simán összerak egy ppt prezentációt. Tabletük nincs, telefont felsős korban kaptak. Semmiről nem maradtak le, se szerintem, se szerintük.
2023. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%

12-es vagyok

A lányom egy teljesen átlagos általános iskolába jár de, most kezdte a negyedik osztályt. Nekik ugye elsőben a covid miatt szinte egész évben a laptop és tablet volt az első számú eszköz a tanuláshoz. Tavaly már több beadandó volt magyarból, infóból Word formátumban, sőt prezentáció ppt-Ben környezetből.

Több tantárgyból van szorgalmi wordwall feladat amihez ugye szintén kell laptop vagy tablet

2023. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

4 évesen kapott egy olcsóbb lenovo tabletet, mesenézésre, meg neki való játékra


tavaly karácsonyra pedig egy komolyabbat (6 évesen)

2023. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ja ez is igaz, en 42 vagyok, nincs tabletem.

Mondtam is a fiamnak , most 8, hogy nekem 21 eves koromban lett telefonom, neki akkor veszek mikor kezdi a kozepiskolat. Tabletunk nincs, nem is lesz.

Van egy Macbook- om munkara, azon neha skypol a mamaval, vagy ha netes hazi van, megcsinalja rajta, ennyi.

2023. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
18-asként egyedül válaszoltam kb a kérdésre, mégis én vagyok 0%-ra pontozva... :D
2023. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!