Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenkázó táska 57.000 Ft ér?

Pelenkázó táska 57.000 Ft ér?

Figyelt kérdés

Egy univerzális fekete hátizsákos pelenkázó táskát kerestem ma kb egesz nap,nem találtam semmit ami megfelelt volna,viszont onnantól minden hirdetés pelenkázó táskákról szól,a linkbe szereplő táskát mikor megláttam nagyon megölrültem valami ilyesmi lenne az elképzelésem

Az örömöm egészen addig tartott amig megnem láttam az árat


Mi kerül ebbe ennyibe?!

Komolyan van aki ennyiért megvesz egy pelenkázó táskát?

A babakocsim nem vettem ennyiert 🙈


[link]



Ui.: ha tudtok valami hasonlót max 20 ezer ft ér akkor megköszönném az ajánlásokat

Babakocsival nem kell hogy kompatibilis legyen,hátamon szeretném hordani


2023. szept. 27. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A márka:-D
2023. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, mennyibe kerül egy ilyen márkájú babakocsi, és érteni fogod, miért ennyi a táska.

Mindenből van olcsóbb, drága. Ez épp a drága. Bár mihez képest. Csak viszonyításként: Rogán-Gaál Cecíliának meg félmillióba kerülő pelenkázó táskája volt.

2023. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy sima hátizsákot pár ezerért, ha nincsenek extra igényeid.


[link]

2023. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sima táskába rakom a cuccokat aztán beteszem a kocsi aljába a rakodoreszbe.

Vagy sima hátizsákkal járok.

2023. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A neve. És igen, mindig van elég sznob ahhoz, hogy legyen rá kereslet🙄
2023. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én egy ilyennel szemeztem,de végül egy másikat kaptam ajándékba amiben kihajtható pelenkázó lap volt.

2023. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem veszed meg, miért akadsz ki rajta? Van, aki megvegye, azért árulják. És akkor mi van? :))
2023. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van konkretan pelenkazo taskam, de az osszes tobbi taskamat is hasznalom erre a celra, nem csak azt. :D


Feleslegesen vettem meg, pontosan ugyanolyan jo barmelyik taskam, ami megfelelo meretu.

En kifejezetten eldobhato pelenkazo alatetet szeretek hasznalni feltehetoleg koszos helyeken (pl plaza pelenkazo, vagy orvosi rendeloben, ha statuszra kellett mennunk) pelenkazasra, tisztabbnak tartom ezt igy.

2023. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy sima táska is tudhatja ugyanazt, mint egy "pelenkázó" táska, csak ha elé írják, hogy pelenkázó, akkor 2x annyiba kerül.

Minden ami baba vagy esküvő 2x-es szorzó...

2023. szept. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!