Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez pelenkázó táska vagy pedig...

Ez pelenkázó táska vagy pedig alátét? Van ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy táska, de máshol úgy írták hogy alátét.


[link]



#pelenka #pelenkázó táska
2023. aug. 11. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, de úgy néz ki, mint egy neszesszer, amibe pár pelenkát bele tudsz tenni, és kihajtogatni, ezáltal alátétnek használni.
2023. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem az a fajta, amit pelenkázótáska néven lehet kapni. Ebben kutyafüle se fér el, esetleg lehet vele rendszerezni egy igazi pelenkázótáskában.
2023. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugye? Szerintem is ilyen multifunkciós alátét.

Köszi a válaszokat

2023. aug. 11. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes válaszoló félére gondolok én is.

Egyébként nem mondanám, hogy semmire nem jó, a Mülleres kis pelenkázó tatyót használjuk 1,5 éve. Abba is alig fér valami, de tök jó kis kompakt, mindig a babakocsi aljában/autóban van. Én nagyon szeretem.

2023. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Az oldalukon azt írják,hogy ajándék pelenkázótáska.
2023. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Táskának írják, de inkább csak pelenkázó neszeszer.
2023. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyebkent egy pelenkazo neszeszer nagyon hasznos! En meg mindig hasznalom a 6 hos kisfiamnal, az enyem mulleres ajandek volt, erdemes regisztralni ra szerintem. De termeszetesen lehet kulon venni is, dm-ben is van pl.


Belefer 4-5 db pelenka, egy kisebb csomag popsitorlo es meg krem is. Ezt csak bevagom a sima taskamba, aztan ennyi, nem is hasznalok kulon taskat, ha rovidebb programunk van.

2023. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez pelenkázóalátét amibe bele tudsz tenni 2 pelenkàt meg a mini popsitörlőt és úgy összehajtod
2023. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!