Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek közületek 2 vagy 2-nél...

Akinek közületek 2 vagy 2-nél több gyereke van, nem fárad el és merül ki az idegrendszeretek a 0-24-es gyerekfelügyeletben?

Figyelt kérdés

Mert ugye egy gyerek 24 órás figyelmet, felügyeletet igényel amíg kicsi, de ha belegondolok, akkor akiknek esetleg nincs segítségük, mert vagy külföldön élnek, vagy a nagyszülők dolgoznak, idősek és már nem alkalmasak rá, hogy vigyázzanak az unokára, azok nem merülnek ki? Elvégre nem 2 emberre találták ki a gyereknevelést 😅


Szóval úgy értem hogy tegnap volt itt egy kérdés hogy a szülőt - nem tudom, hogy az apuka vagy az anyuka írta-e a kérdést - teljesen kifárasztja a játszótéren, strandon lévő gyerekfelügyelet.


2023. szept. 30. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Na, visszatértél?!
2023. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

"Elvégre nem 2 emberre találták ki a gyereknevelést 😅"

Hujjuj, mi lesz itt emiatt a mondat miatt... :D



Kérdező, jegyezd meg, hogy itt minden anyuka teljesen egyedül neveli a gyerekeket otthon, viszi a háztartást, főz naponta kétszer ÉS még duplaműszakban dolgozik is mellette, HiSzEn ő MaGáNaK SzÜLt, nem azért, hogy LePaSSzOLja.

2023. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Bár ez off,de amikor így írsz 2-es,hogy hol kisbetű,hol nagybetű,annak mi a célja?:D Több helyeb láttam már.
2023. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Kb. mikor kifigurázol valakit, egy netes memeből jött (Mocking Spongebob).

[link]


És annyiszor olvastam már itt ezt, hogy ő aztán nem bízza másra, még az apjára, nagyszülőre se a gyereket, mert ő magának szült, hogy kb. látom magam előtt a meme-t.

Ugyanez a lepasszolás, ha 2 hétben egyszer elmész manikűröshöz 1,5 órára, meg ugyanennyi időre egy masszázsra, a gyerek már le van passzolva és hú, minek szülted meg...

2023. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
#3 Irónia kifejezése a betűk váltogatásával.
2023. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

De igen,ki vagyok merülve,pedig nekem a férjem hazajáró naponta.

De ez van.az idő elrepül a gyerekek kirepülnek.addig élvezem velük az életet amíg lehet.

2023. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Köszi.:D
2023. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem kettőre találták ki, akkor mégis hányra? Egy egész falura?
2023. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A kettesnek teljesen igaza van. Itt mindenki egy hős ősanya, a gyerek 3 éves koráig nincs tv, nincs cukor, és amúgyis reggel 4kor kel hogy a lábai közt őrölje a biolisztet az egészséges reggelihez. Az igazság az, hogy de igen, rohadtul idegkimerítő két gyerekkel, eszem ágába sincs többet szülni. El se tudom kepzelni milyen lehet többel az élet, szerintem öngyilkos lennék.
2023. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj 8-as, ha a nagyszüleim, szüleim példáját látom, kis túlzással igen, egy falura.


Nem véletlen, hogy ennyi válás, kiégett, ideggyenge anyuka van manapság... Mert azt sulykolja minden és mindenki, hogy csak akkor vagy jó anya, ha egyedül csinálsz mindent, ha nem kérsz segítséget, sőt, ha valaki segítene, elutasítod.

Legyél toppon a karrieredben, a férjednek legyél a csinos, szexmániás felesége, a gyerekednek pedig a tökéletes anyukája, aki sosem emeli fel a hangját, a cukrot/szénhidrátot hírből sem ismeri, állandóan kreatívkodj és kézműveskedj otthon, nevelj kötődően, képernyőt a gyerek 16 éves korig hírből se ismerjen...

2023. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!