Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerek apja...

Mit tegyek, ha a gyerek apja semmit nem tart be, amikor elviszi a gyereket?

Figyelt kérdés
Máshova viszi, vagy több helyre, mint amit megbeszéltünk, és nem szól, csak jó esetben utána, tovább, mint amit engednék, de erről se szól, és a gyerek már hullafáradt, mikor hazahozza és utána két napig csak néz ki a fejéből. Hiába mondom, hogy mindenről szóljon ELŐTTE, mert nem biztos, hogy elengedem. Nem öltözteti fel, hiába teszem be a meleg ruhát és szólok, hogy adja fel, mert késő délutántól hideg van. Még vágja is nekem a pofákat, hogy mit féltem túl, mit ugrálok már megint a pulcsival meg a kabáttal. Már betegedett is meg emiatt. Kólával, cukros üdítővel tömi, hiába kérem azt is, hogy ne. Aránytalan lenne, ha megmondanám, hogy még egy eset, és nem viheti el többet? Nem láthatás, nem vagyunk elváltak.
2023. okt. 2. 13:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem aránytalan lenne, hanem jogtalan, ő az apja. Tényleg fárasztó lehet a túlpörgésed a meleg ruhával, kólával. Hány éves?
2023. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Legalább ennyi időre nem lehetne úgy tenni, mintha neki is pont annyi köze lenne a gyerekhez, mint neked?
2023. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

Kóla, chips, meki, pulcsi, másik program stb ez mind olyan ami miatt kár tiltani. Az apák már csak Ilyenek, haripa anya vagy ha ezeket meg akarod szabni. Apanal más, ott mindent lehet. Nagyiknál is mindent lehet.


Ha viszont időre nem hozzá vissza, azért harapok én is.

2023. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szóljon. De sulimiatt nem szeretem ha csúszik az este
2023. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Ő az apja ugyan úgy joga van azt tenni a gyerekkel mint amit neked. Apa is ad egy listát te mit csinálhatsz?

Sajna ez van, de felnőtt ember.

2023. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

Mi az, hogy nem engeded el az apjával?


Veri? Akkor meg rendőrségi ügy, egyéb esetben hisztiző ex feleség

2023. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
92%

Az apa szerintem dacol ellened mert folyamatosan meg akarodmondani mit csináljon.

A programokhoz semm közöd. Amit kérhetsz az az hogy ha hideg lesz adjon egy pulcsit a gyerekre de ne nyomd a kezébe hogy na akkor ezt add fel. Ne parancsolgass.

Az hogy mit eszik a gyerek szerintem szintén nem tartozik rád.

Kérdezz rá hány órakor tervezi visszahozni, majd kérd meg hogy ha ez változik jelezze hogy ne aggódj. Parancsra ezt se szabd meg hogy este 6 ra itt legyen.

2023. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Igazából pár napja van pulcsis idő, szóval a leírás túlzónak tűnik, gondolom a többi részlet is pont ugyanennyire pontos.
2023. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha lesz új nő akkor itt durvább kiborulások lesznek anyuka részéről
2023. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Megakarod neki mondani,ha a gyerek nem veled van mit csináljon.

Szerintem is vannak határok,de felnött ember eltudja dönteni hideg van e a gyereknek.Nálunk eddig 1x volt pulcsis idő 2.5 éves a fiam.⁰

Miért akarod irányítani?

Egyébként nem lehet megbeszélni vele szépen,hogy mondja el merre mennek?


Gondolod hirtelrn ötletből jönnek a programok amikről nem tudsz

2023. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!