Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyermekes anyukák, Ti...

Többgyermekes anyukák, Ti hogyan töltődtök, lazítotok, és mikor? (Munka mellett., Ha otthon vagy, az kicsit más tészta.)

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Az alvásidőm minimálisra faragtam, hogy legyen időm este.

Illetve anyukám vigyáz a gyerekekre, ha kettesben szeretnénk lenni a párommal.

Vagy ha konkrétabb érdekel, én legszívesebben olvasok, vagy elterülök a kádban, esetleg elmegyek sétálni. Azt is élvezem, ha üres a lakás, mert az apjuk elviszi a gyerekeket valamerre. Szerencsére nem ritkaság.

2023. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Reggel fél 5 kor kelek, gyorsan megfőzök vagy előkészítem amit főzni kell és 7kor indulok dolgozni. A gyerekeket a férjem viszi oviba és suliba. Hazafelé felszedem a gyerekeket, a nagyobbikat otthon nekiállítom a házinak, a kicsivel játékból takarítunk vagy befejezzük a főzést. Este 6kor lefürdetem őket ágyba mennek. A nagy még tévézhet 7-ig a pici viszont alszik. Miután lefürödtek és vacsiztak a férjem vigyáz rájuk. Így én 7 körül eltudok menni futni 1-fél órát. Nekem ez tökéletes lazítás. Hétvégén van több időm magamra olyankor kedvez nekem a párom és alhatok jó sokáig (szombaton én vasárnap ő).

Ezen kívül heti 2 alkalommal felviszem a gyerekeket anyámhoz amíg elmegyek körmöshöz (2 óra).

Teljesen elégedett vagyok ezzel a rendszerrel.

2023. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Havi 2 alkalommal bocsi*
2023. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Mivel 9-10 körül aludtak el, ìgy nagyjából soha.


Örökölték mindkét ágról, hogy 10 elott nem alszanak el ( nem, nem szoktatás kérdése). Nem bánom, ha 6-7 között aludnának el kimaradnának gyakorlatilag a közös esték, de minden család más, mindenki máskor alszik el, más a fontos.

2023. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
3 havonta egy wellness hétvégére a férjemmel. Másképp a cég és a gazdaság mellett nekünk nem megy
2023. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én keddtől szombatig dolgozom, így hétfőn, ameddig oviban vannak, azt csinálhatok amit akarok.
2023. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, ha próbáltam is csak sokkal rosszabb volt utána
2023. okt. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Szombatonként a nagymamánál alszanak a gyerekek. Délelőtt elvisszük őket, vasárnap ebéd után elhozzuk. Szombaton addig a férjemmel túrázunk, barátokkal találkozunk, moziba megyünk, otthon punnyadunk, mikor mi. Vasárnap délelőtt takarítunk, és ennyi a feltöltődés :D Hétköznap semmi, a kicsi még várólistás a bölcsibe, így itthonról dolgozom, miközben vele is próbálok foglalkozni, délután meg már a nagyot is hazahozom az oviból, ez így minden, csak nem pihenés. Jól szokott esni a szombati csend és nyugalom :D
2023. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!