Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy szivárvány...

Mi történik, ha egy szivárványcsaladot feljelent valaki, hogy gyereket nevelnek?

Figyelt kérdés
Mert közben meg van alapítványa az ilyen családoknak.
2023. okt. 22. 22:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Akkor tönkreteszik egy gyereknek az életét és jogát ahhoz, hogy szeretetben nőjön fel.
2023. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Na igen, nem a szülőkkel csesznek ki, hanem a kisgyerekkel, aki repül az intézetbe.
2023. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Most került a szemem elé ez a cikk, és eléggé felhuztam magam rajta. Pedig nem vagyok érintett a témában, de ismerek ilyen családot. (a legjobb szülők között vannak, akiket eddig valaha láttam).
2023. okt. 22. 23:19
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Vannak begyöpösödött emberek, akik bárkin áttaposnak, ha valami ütközik az elveikkel.

Lefogadom, hogy gusztustalan vallásos bigottság miatt történt.

A kereszténység és a keresztény emberek tudnak a legundorítóbbak lenni, pedig a krisztusi tanítás pont a szeretetről és az elfogadásról szól.

2023. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

4-es!

Teljesen egyetértek, viszontaz utolsó mondatodnál felrémlett előttem az iszlám is, nekik sem kell azért a szomszédba menni egy kis vallás nevében elkövetett szörnyűségért (gonoszságért, kegyetlenségért)...

2023. okt. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
47%
Honnan tudod, hogy ok a legjobb szulok akiket valaha lattal? Felre ertes ne essek nekem semmi bajom a melegekkel, nyugodtan neveljenek gyereket, engem nem zavarnak vele. Ezt csak ugy altalanossagban kerdezem, hogy megis miota adunk a latszatra? Mindenki olyan jol tud szineszkedni masok elott, attol meg azt nem tudod, hogy otthon a 4 fal kozott valojaban mi zajlik...
2023. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
6-osnak igaza van ezzel kapcsolatban, de ez mindenkinek a maganugye, ahogy az is hogy ki milyen beallitottsagunak kepzeli magat.
2023. okt. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha valamelyiküknek saját gyereke vagy örökbe fogadták, akkor nyugodtan lehet jelentgetni, senki nem veszi el a gyereket. Ha meg illegálisan van náluk, akkor nem az a gond, hogy szivárványcsalád, és igenis rendezni kell a helyzetet.
2023. okt. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Én se értem a kérdést, emiatt senkitől nem veszik el a saját gyerekét.
2023. okt. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ezt a szituációt úgy lehet ellépzelni, hogy valaki egyedülállóként fogad örökbe, és utána "jön össze" az azonos nemű párjával.

És sajnos azt is el tudom képzelni, hogy mondjuk válás után anyukának ítélik a gyereket, akinek utána lesz azonos nemű párja, ami kiderül, a gyereket meg erre hivatkozva mégis apukánál helyezik el.

2023. okt. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!