Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél orvos diagnosztizálta...

Akiknél orvos diagnosztizálta a szülés utáni depressziót - hogyan történt?

Figyelt kérdés

Magán vagy állami pszichiáterhez mentél? Védőnőt is beavattad vagy csak a háziorvost? Ha az előbbit: gyakrabban rátok nézett a diagnózis miatt?

Mennyi idős volt a babád, mikor a diagnózis született, és kb. mióta érezted magadon a tüneteket?

Mikorra és milyen kezeléssel sikerült kilábalni? (Szoptatást abba kellett-e hagyni gyógyszeres terápia esetén?)



2023. okt. 25. 14:14
 1/1 anonim válasza:

Sajnos nem tudok teljesen a kerdesedre valaszolni de gondoltam leirom az en tapasztalatomat.


Nekem a szüles utani depresszio olyan 6-8 hettel szüles utan jött ki. Nekem anya mondta hogy valami nem stimmel velem es ö olvasott utana hogy milyen a szüles utani depresszio.

En nem mentem el orvoshoz vele mert tudtam hogy begyogyszerezne es nem tudnam tovabb szoptatni a kisfiamat.

Utana az elsö fel evben ezzel eltem együtt. Voltal jobb es rosszabb napok.

Azutan pedig összszedtem az energiamat es elkezdtem sportolni. Terhesseg elött is sportoltam. Es ez nekem nagyon hianyzott. Nem sokkal kezdtem heti kb 5-10 perc. Amikor volt egy kis idöm. Pl fogmosas közben guggolasokat csinaltam.

Most 1 eves a kisfiam es ugy erzem hogy kijöttem belöle.

2023. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!