Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedden voltam nőgyógyásznál...

Pkinga88 kérdése:

Kedden voltam nőgyógyásznál egy általános nőgyógyászati vizsgálaton, rákszűréssel egyetemben. Most péntek van és megjött, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Több éve fogamzásgátlót szedek, előző hónapban a levelet egy nappal később kezdtem el szedni, de azóta már meg volt rendje, módja szerint. A mostani nőgyógyászati vizsgálaton semmilyen problémát nem észlelt a doktornő. Viszont mostanában elég stresszesek a napjaim, és sokszor gyomoridegem van.

A tablettákból még öt db van, és jövőhéten ilyenkor (pénteken) kellene megjönnie.



2023. okt. 27. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk barátnőmnél volt hasonló. 4 éve szedte ugyanazt a fogamzásgátlót, levél közepén megjött neki. Elment dokihoz, azt mondták neki, hogy váltani kell másik gyógyszerre, mert ezt nem bírja a szervezete(4ev után). Miután váltott gyógyszert nem jött elő többet ez a probléma . Nyilván nálad nem biztos hogy ez a baj, lehet hogy csak a sok stressztől van ez.
2023. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!