Milyen egy elvetélés?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye a kérdés, és valószínűleg sok szitkozódó választ fogok kapni, de érdekel a téma.

Az érdekelne, hogy ha egy nő elvetél, az hogyan néz ki? Mik a jelei? Mekkora a fájdalom? Ugye ez elvileg vérzéssel jelentkezik, akkor a vérben, ami kijön, abban megtalálható az "elhalt" embrió is? És körülbelül mennyi az az idő, amíg lehetséges az elvetélés, és mi válthatja ki?

Elnézést ha túl primitív a kérdésem, esetleg bánt valakit.


2010. okt. 19. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam pl. semmi jele nem volt, csak az UH-n derült ki, a vérzés nem törvényszerű.
2010. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oh értem

köszönöm

2010. okt. 19. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már az első uh-n meg mondták elfogok vetélni, és így lett a 7. héten. először csak görcsölt egy kicsit a hasam, majd később erősödött és nagyon véreztem, ekkor már bent voltam a kórházban, bent fogtak éjszakára. egész éjjel és fél délelőtt olyan görcseim voltak mint a szülési fájás 5 percenként jelentkezett. végül felvittek és műtét útján befejezték a vetélést. nekem nem ment el a babám a vérzéssel, de volt egy csak akiből vmi kipottyant wc-és közben.

remélem téged elkerül ez a borzalom.

2010. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

érdekes h mennyire egyénfüggő dolog ez is.

amúgy köszönöm de egyenlőre velem nem fordulhat elő, fiatal vagyok még túlságosan is, de nagyon remélem h nem lesz ilyen élményem a jövőben

köszönöm a választ

2010. okt. 19. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elhalt az embiró, nem volt szívhang sajnos, semmi vérzés nem volt. Semmi görcs nem volt. Általában műtét a vége, mivel idegen szövet van ilyenkor a méhben és az ott nem maradhat.
2010. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon korai stádiumban ment el a baba

egyszer csak rettenetesen véreztem, és ennyi volt

görcs utána lett

azóta se sikerült

2015. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Terhesseg alatt barmilyen verzes

Alhasi gorcsok, ha kezd kellemetlen lenni

- szerintem ezeknel nincs ertelme ondiagnozisnak, azonnal orvost kell hivni, v menni korhazba magadtol.

Gondolom az esetek nagy reszeben nem lehet mar visszaforditani, de legalabb nem marcangolod magad utana, h nem tettel meg mindent, es nem verzel el a varakozasban.

A fajdalom olyan mint a menstruacio alatt es nekem szakaszos volt (ezert is csaloka).

2016. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!