Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszter elején...

Az első trimeszter elején virusos hányás-hasmenés esetén megmarad a baba vagy a görcsöktől elvetélés következhet be? Köszi a sürgős válaszokat!

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan az első trimeszter vége felé kaptam el egy iyen vírusos nyavaját,de hál' istennek nem lett baja a bébinek.Igyál sok folyadékot,hogy mielőbb kitisztuljon belőled a vírus és vegyél be Magne B6-ot,az segít a görcsoldásban!
2009. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A hanyasos-hasmaneses virusoktol nem lesz a babanak semmi baja. Azert a folyadek potlasra nagyon oda kell figyelni, problemat egyedul a kiszaradas okozhat. Engem 3x kapott el ilyen virus a terhessegem alatt, es semmi baja nincs a babamnak.:)
2009. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 4-5 hét között kaptam el, magas lázzal. Ha lázad van, hűtőfürdőt vegyél. Én annyira beparáztam,mert volt már vetélésem, hogy berohantam az ügyeletre (Sote II.). Ott megnyugtatott a doki hogy ne aggódjak, ettől nem fog elmenni a baba, és a 38-39 fok alatti láz nem okoz semmi rendellenességet, és hűtőfürdőt vegyek, de nem lesz baja a babának. Aztán jó fej volt és uh-n is megnézett, és nagy keresgélés után talált egy 3mm-es pontot :)

Nyugi és pihenj, feküdj sokat. És igyál sok gyümölcsteát, a folyadékpótlás fontos.

Gratula a babához.

9 hetes kismama

2009. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat!Már nem vagyok fiatal,azért parázok!
2009. márc. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!