Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Licitálnátok, vagy elvből nem?

Licitálnátok, vagy elvből nem?

Figyelt kérdés

Van egy termék a vaterán ami alatt hosszú levelezés, egyezkedés. Az eladó végül előrehozza az aukció végét mert a vevő megkéri, és írja hogy beteg a kislánya és neki akar minél előbb egy kis örömöt szerezni. Van még egy csomó ugyanilyen termék a vaterán, de valakinek csak pont ez a jó és rálicitál az utolsó percben.

Én soha nem tudnék ilyen tetű lenni, hogy olvasom, hogy egy lebetegedett kislánynak akarnak örömöt szerezni és csak azért is rálicitálok ugyan arra a termékre, mikor még van 100 másik fent, csak egy kicsit később jár le az aukció.


2010. okt. 20. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem,de vannak tuskók:(
2010. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne már, hogy ilyenek vannak....!! Mekkora szemétség!
2010. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre az esetekre találták ki a zárt aukciót. Legközelebb kérj ilyet, és akkor más nem tud licitálni, csak akit az eladó "beenged".


Sajnálom, hogy így jártál. Az a tuskó meg biztos büszke magára. :-(

2010. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hol lehetett olvasni hogy beteg kislánynak kell? A hirdetés szövegében vagy a kérdéseknél?
2010. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

igen, engem is érdekelne, hogy hol lehet olvasni, hogy egy beteg kislánynak kell? illetve miért nem zárta le az aukciót, miért csak előrébb hozta a végét?

Ha csak a beszélgetésben van benne, hogy kinek kell, azt nem feltétlen olvassa el mindenki (én sem szoktam) és így, hogy nem ismered a hátterét, felesleges tuskózni másokat.

2010. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán el akarta volna adni az eladó a terméket, akkor beteszi zárt aukcióba. Gondolom nem tette be, mert reménykedett, hogy többet is kapna érte. Csak akkor írta volna meg nyíltan, hogy kivárná a végét. Egyébként én sem olvasom a kérdések-válaszokat az aukcióknál.
2010. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen Na mind1 így jártam, lehet hogy nem olvasta el a levelezést. Én elszoktam. Csak nagyon szerettem volna azt a terméket, ennyi.
2010. okt. 20. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Szomorú, hogy így jártál, de ha annyi más ugyanilyen termék van, akkor Te is megveheted bármelyik másikat.

De gondolom ez olcsóbb vagy jobb állapotú volt, mint a többi, nem véletlenül választottad Te is pont azt a bizonyosat a sokból. Gondolom, ugyanezen szempont miatt ütötte le a másik vásárló is.

2010. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen a lakhely alapján választottátok ugyanazt, az átvétel miatt. Én is csak olyan terméket keresek, amit személyesen át tudok venni, mivel a postában már régen nem bízom...
2010. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó percben, nem biztos, hogy olvassa a licitáló a litániát...

ha meg van száz másik, a "vesztes" is tud másra alkudni...

2010. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!