Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki úgymond elvből hordozza a...

Aki úgymond elvből hordozza a babáját, az otthon is mindig magára kötve tartja, hordja?

Figyelt kérdés
Pl. amikor a baba alszik akkor is? Vagy azért le szokta tenni a babát néha, hogy legyen el magában egy kicsit?
2011. ápr. 3. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen változó. Én nem tudom "elvből" számítok-e, hónapokig nem viselte el a babakocsit, így az utcán mindig hordoztam, otthon viszont csak ritkán, ha nagyon nyűgös volt, és nem értem rá foglalkozni vele.

Szerintem a legtöbben legfeljebb az újszülöttet hordozzák egész nap, utána egyre többet teszik le, hogy ellegyen. Viszont ha sír felveszik.

2011. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a hasfájás és a terpeszpelenka kiváltására hordozom "elvből". HA csak nincs valami dolgom, akkor felkötöm, és nekiindulunk a városnak, nagy sétákat teszünk, naponta akár 3x is. Most, hogy ilyen meleg van, leülünk egy parkba és ott olvasok, míg ő alszik. HA dolgom van és nincs semmi baja, akkor itthon az ágyában fekszik, nézelődik, alszik. DE ha fáj a hasa vagy délelőtt/koradélután van, akkor rajtam van és úgy kirándulunk.

Ha elaludt és itthon vagyunk, akkor egy idő után ki szoktam venni belőle és lefektetni.

2011. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan aki elvből hordozza. ha lerakja a babát, és jól elvan, akkor sztem senkinek eszébe nem jut hordozni. ha nincs el, akkor meg nincs el, ezért vagy azért, akkor jó hordozni. de ez meg már nem elv, hanem a baba szükségletéhez igazodik. ha kicsi , 1-2 hósan , vagy akár még idpsebben is, nincs el a baba magában, sztem hiba elvárni, hogy márpedig azért is egyen le magában, mert később mi lesz. semmi nem lesz. az enyém nem volt el egy percet se sokáig, most 2 éves 3 hós korában gyönyörően elvan, mert amikor eljött az ideje, láttam, hogy megérett rá, rászoktattam, nem erőszakkal, hanem gyengéden.

azt akarom csak ebből kihozni, hogy ha hordozást igényel a baba akkor ált. olyan fajta, aki nem szeret egyedül "ellenni".

2011. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!