Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándék értéke szülinapi zsurra?

Ajándék értéke szülinapi zsurra?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem az ünnepeltet, nagyjából mekkora értékben szoktatok ajándékot venni? Játszóházban lesz a zsúr, 5 ezer biztosan megvan csak a belépő, amit nem mi fizetünk.

dec. 2. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ebben az esetben én 10.000 Ft körül gondolnám. De mindenképpen egyeztess anyukával, hogy minek örülne az ünnepelt :)
dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem esküvő, hogy illik visszaadni a meghívás költségét meg még azon felül is. 1-2 ezres apróság elég.
dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Derjaderja ***** válasza:
13%
Játszóházba 5-10.000 között szerintem.
dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
10ezer körül.
dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én nem örülnék és nem is várok el 10 ezres ajándékot, függetlenül a zsúr rendezési költségeitől. Ez nem erről szól, sőt. Nem is örülnék, hogy meghívok 6-10 kishavert és összesen 100 ezer körüli ajándékkal gyarapszik a gyerek. Túlzás. Bőven van miből költenünk rájuk, mégse kapnak ilyen értékben (még). Bőség zavara.

Jelképes, egy-két ezres ajándék.

dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk én el tudom képzelni, hogy valaki azért tart zsúrt, hogy nyerészkedjen egy kicsit...
dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi neked anyagilag belefér. Lehet olcsóbb is, majd mástól kap drágábbat.
dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezed a gyerek anyját, hogy minek örülne a kicsi és már be is tudod lőni a kb értéket
dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha osztálytárs, akkor én a gyerekemet kérdezném meg, hogy mit szoktak ilyenkor egymásnak vinni és ő mire gondolt. Ha családi ismerős, akkor én kérdezném meg anyukát, hogy van-e valami, aminek örülne a gyerek.

Én osztom az 5-ös véleményét. A gyerekemnek kvázi az is ajándék, hogy ott töltheti a szülinapját, ahol szeretné a barátaival. Jelen esetben ez a játszóház. Ennek a költségeit mi álljuk és szívinfraktus közeli állapotba kerülnék, ha minden kis barátja 10 ezer forintos játékokkal érkezne. Valami kis jelképes bőségesen elég, de a lányom barátnői volt már hogy közösen vettek egy picit nagyobb ajándékot az ünnepeltnek, mert tudták, hogy vágyik rá.

Ez szerintem nagyon nem arról szól, hogy vissza kéne adni azt, amibe kerül a vendég...

dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ami gond nėlkül bele fér a pėnztårcádba .

én utåltam az ilyen meghivásokat mert csak azt lehetet látni hogy mindenki 5-10 ezer ft ajåndėkot vett az ünnepeltnek mi meg 2000 és fél napom rå ment hogy talåljak valamit ami tetszhet egy kislánynak .

dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!