Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyévesnek szülinapi ajándék?

Egyévesnek szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit vegyek a kislányomnak 1. szülinapjára. Játékot nem szeretnék, mert van nagytesó és rengeteg a játék, és csak azért nem vennék egy újabb készségfejlesztő/járássegítő/interaktív akármit, hogy neki legyen egy új, miközben amik itthon vannak is tökéletesen működnek, szereti is őket.

Élményt egy ennyi idősnek mit? Kirándulni, játszóházazni amúgy is szoktunk.

Én már arra is gondoltam, hogy csak a tortát kapná, mást nem, de közben azért amiatt meg lelkiismeret furdalást éreznék, hogy csak a torta.



2023. júl. 10. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Úgy sem tudja még értékelni.
2023. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Hat most lepontozhattok de mi semmit nem vettunk.

A nagyszulok,nenikek,keresztszulok jottek,mindenki hozott ajandekot(etetoszek,hinta, tömérdek pelenka,labda stb)

Egy tortat csinaltattunk neki

2023. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén. Mi semmit nem fogunk adni. Amúgy sem vagyok a tárgyi ajándékozás híve, de 1 évesnek szinte mindegy mit adsz.

Inkább menjetek közösen vhova, arra sem fog emlékezni, de ti tudtok fotózni, egy közös emlék lesz.

2023. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy szép textil babát vettünk neki.
2023. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Főzött gyurmát csináltam neki.
2023. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 2 éves lesz most. Tortát kap. Meg egy kb 1500ft-os barbit de azt is csak azért, mert van egy 4 évesünk is és miatta "kell".

Lenne pénz akár százezres játékra is, nem erről van szó.

De minden szrjuk megvan, még 1 kacattal több felesleges.


2 éves. Fel sem fogja még mi az hogy szülinap.


Fiam is most a 4.szülinapjára kapott tőlünk ajándékot.

2023. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Semmit nem kapott.. vagyis en sutottem neki tortat. Azt is kb feleslegesen mert 2ot belenyalt es ra se nezett soha tobbet🤣🤣

Nekunk is ott a nagyobb ,minden kacatot megorokol, es a csalad tobbi tagja meg halmozza oket igyis (mert hat hiaba mondjuk h nem kell annyi minden). Mi eddig 1 karacsonyra vettunk konyveket. Tobbi ilyen alkalomra semmit. a nagyobb még 5 evesen se erzekelte h most ő tolunk nem kap semmi jatekot, mert amire vagyott az a torta volt a vendegek, es 1 pónis lufi. Na a ponis lufit megkapta, 500 ft volt.

2023. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Torta, lufi - többre értékelik, mint az ajándékokat, esetleg valami olyan játék, ami fogy, pl gyurma, vagy zsírkréta, ujjfesték, ilyenek. Vagy nálunk pl könyvből, (ebben a korban lapozóból) sosem elég.

Mi azt hiszem a 2 éves szülinapjára nem vettünk semmit a kisebbnek, 3.ra is élményt kapott, meg könyvet.

2023. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Elmentünk állatkertbe mert azt élvezi. Ilyen pici állatsimogatós, nem nagy hely.

Tortát anyukám csinált neki, sima piskóta+krém kombót.

Játéka rengeteg van, kaptunk így azt nem vettünk. Kapott 3 lapozós könyvet, mert azokat imádja. De azt is mindig úgy adjuk, hogy hetente egyet, nem egyszerre hármat.

A vendégektől kapott játékot és pénzt. A pénzt hozzácsaptuk ahhoz, amit mi teszünk havonta a megtakarítás számlájára. A játékokat szintén heti 1 darabot kap meg. Így azon a héten mindig az adott új játék a sláger.

2023. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Montessori ágyat a rácsos ágy helyett. Illetve strandoltunk egyet.
2023. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!