Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babamozin csinálnak hüvelyi...

A babamozin csinálnak hüvelyi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy megnézik, hogy pl a méhszáj teljesen zárt-e, vagy esetleg csinálnak-e hüvelyi ultrahangos felvételt?

dec. 6. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem megnézték, de azt poci felől is meg lehet nézni. 10. hét után engem soha nem vetkőztettek.
dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Remélem nekem is megnézik, hogy tudjam minden rendben van-e (bár tudom hogy ez nem olyan vizsgálat, de azért mégis)😅

Tényleg meg tudják úgy is nézni?😱azta ezt most hallom először….nekem vizsgálatokon a doki mindig úgy kezdi, hogy menjek be le vetkőzni es úgy vizsgál meg…

29hkm

dec. 6. 07:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem mindent is átnézett.

Elötte nap jöttem ki a kórházból vérzés miatt így meg föleg. Még az én vesémet is megnézte mennyire pang a vizelet.

dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem babamozin nem néztèk.
dec. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, nekem külön kellett kérni, mert alapból nem nézték volna, de csak lejjebb húzta az uh fejet pár másodpercre, mondta, hogy minden zárt és nyugodtan lehetett tovább mozizni. Nem volt gond. Én mindig kértem, hogy nézzék meg, hogy ne aggódjak legalább emiatt.
dec. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Magánban járok havonta nőgyógyászhoz, minden alkalommal megnézi hasi uh-n a méhszájat.

A Czeizelben voltam a 12. és a 20. héten, utóbbinál én kértem a szonográfust, hogy nézzen rá, mert kérte a dokim. Ő is megnézte, nem kell ahhoz hüvelyi uh. Nekem utoljára a 8. héten volt hüvelyi vizsgálat, azóta sem. Ha minden rendben megy, akkor majd valamikor a 36. hét körül lesz egy kenetvétel, azon kívül csak hasi uhk.

dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Babamozin nem néztek ilyet. De nekem pár napra rá volt időpontom saját orvoshoz, ő mindig nézte.
dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Babamozin nem igazán vizsgálnak. Az csak szórakozás, nem orvosi vizsgálat.
dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!