Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet menstruációtol hányinger?

Lehet menstruációtol hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja szültem, anyatejes a kisfiam.

Eddig még nem jött meg a mensesem, de sejtem, hogy múlthét hétvégén lehetett az első Peteérésem.

Tehát már múlthét hétvége óta fájnak a melleim,majd enyhült pár napra, tegnap óta viszont iszonyat fáj mindkét mellem, és ma még hányinger is társul mellé....már teljesen beparáztam.. csomót nem csak nagyobb mirigyeket érzek a mellemben. Lehet akkor ez a hormonhatásoktól? Régebben akárhányszor jártam mellUH-n mindig elmondták, hogy tömörebb a szövet a fájdalom meg hormonális... de most terhesség alatt és szülés óta egyszersem volt.. most kezdene visszaállni minden terhesség előtti állapotra? Igy lassan 9 hónap elteltével?



dec. 15. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mikor erősen visszajöttek a hormonok volt megint "minden", mint kamaszkoromban:pattanások, görcsök, görcsök közben és előtt hányinger, mellfájdalom.

Felirattam magamnak fogamzásgátlót 3 ciklus után, de a 3.ciklus már egész normàlis volt, de így fog.gátlóval észre sem veszem a hormonjaimat.

dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1.válaszoló voltam: ja és nekem a terhesség/ szoptatás a szülés utáni első menzeszhez képest egy kellemes üdülés volt. 6 hónapig szoptattam, 8.hónapban jött meg. Hangulat ingazodásaim voltak, kb csomóba beállt a mellem, mint mikor túltelítődsz tejjel. Nagyon durva volt.
dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Uhh, akkor nem lepődöm meg

Nálam a fog.gátlo felejtős így sajnos tűrnöm kell

dec. 15. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, én sajnos már a 3. Hónapkor menstruáltam, pedig szoptattam 1 évig majdnem. Szoptatós anyaként gyűlöltem menstruálni, mint valami házisárkánynak, olyan hangulatingadozásaim voltak, mellfájdalom, hasmenés. Szerencsére férjem elviselt ìgy is, és már 2. Alkalommal is végig akarjuk csinálnim :D
dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!