Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt befeketedett...

Terhesség alatt befeketedett köldök mennyi idő után múlik el?

Figyelt kérdés

1 hónapja szültem és botrányosan néz ki a hasam. A stria egy dolog, de a köldököm korom fekete, körülötte sugár alakban is barna és a linea nigra is nagyon erős. Az egész úgy néz mintha 10 éve nem mosakodtam volna, pedig "csak" el van színeződve.


Akinek ilyen csúnya volt mikorra halványodott el? Ugye elmúlik valaha?



dec. 30. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elmulik.

Nekem is tiszta lila-zold volt a hasam, , koldokom, beszorult a baba es harman nyomtak-huztak ki belolem. Na emiatt lett. Nem emlekszem mar pontosan mikor mult el, de 2 honap biztos volt. A linea nigrara se emlekszem mikor tunt el, de 8 honapja szultem es mar nincs.


Es csak hogy mondjak valami biztatot, en sokat sirram a hasam allapota miatt, tiszta laza, lotyogos, logos volt, tele piros striakkal. Csomo stria annyira eltunt, hogy meg csak kifeheredve se latszik, valahogy fele annyi lett. Persze sok megmaradt, de mar azok is feherek es nem annyira veszesen csunyak, mint voltak. Illetve a hasam is mar sokkal feszesebb, pedig van meg rajtam 20 kilo felesleg (szulest tulsullyal kezdtem), de egyaltalan nem log borzasztoan, mint az elejen. Tokeletesen lapos sose lesz, de ahogy fogyok (mar 15 kilot fogytam), ugy egyre szebb.


Adj idot magadnak. 😊

dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. fél év volt, ami viszont durva volt, hogy nem "visszaszíneződött", hanem szép lassan kiszáradt a barnult rész és mint amikor a seb felszíne leválik, elkezdett "lepörögni" a sötétebb bőr és szép fehér volt alatta. Nagyon fura tapasztalás volt és bevallom valamelyest undi. :D Rendszeresen megdörgöltem kicsit habkővel, amikor elkezdett leperegni, pár nap alatt végbement. Előbb a linea vált le és utána a köldököm. A mellemen érdekes módon nem így történt, az simán kifehéredett.
dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is pont ez van, okt. végén szültem, ugyanúgy néz ki. A nődoki egy évet mondott.
dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!