Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik azok az anyukák, akiknek...

Kik azok az anyukák, akiknek az anyaságra rámegy a karrierjük, házasságuk, az álmaik és egyéb dolgaik?

Figyelt kérdés
Azok, akik több gyereket vállalnak, mondjuk 3-nál többet?
dec. 30. 10:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Ennek nagyon kicsi köze van ahhoz, hogy hány gyereket vállalnak. Inkább, hogy a szülők hogyan adaptálják ezt az új élethelyzetet.
dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
1 gyerekre is rá tud, ha olyan véranya lesz valaki, hogy utána nem érdekli semmi, csak a gyerek. Múltkor itt is olvastam olyat, hogy teljesen kétségbe van esve az anyuka, hogy oviba megy a gyerek és nem lesz vele 0-24ben. Na az ilyennek már sajnos tényleg nincs élete.
dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%
Hát ahol 3nál több gyerek van pl 5 ott kb az anya nem is dolgozik. Ha az az álma hogy eljusson a maldív szigetekre, vagy hogy minden évben külföldön nyaraljanak sajnos ha egy bevételből meg segélyből élnek 5en akkor ez nem kivitelezhető. Házasságuk csak rajtuk múlik, de ahol van 5 gyerek ott a pár nem tud kiszabadulni pl elmenni kettesben szinte sehova. Karrier rámehet ha nem dolgozik, illetve 5 gyerekkel pl mindegyik 10éven aluli ott más munkabeosztásba kell dolgozni. A véleményem az alapján írtam, amit tapasztaltam a környezetemben, ismerősi és családi körömben.Persze nem mindenki él így, de a többség igen.
dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2-es, huh az azért durva..

Szerintem meg pont hogy egy felnőttnek nem csak gyerektársaságban kellene lennie, hanem felnőttek között is.

dec. 30. 10:47
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

Javítom: segélyből és egy fizetésből élnek 7en*

#3

dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
3# Azért van sok pozitív példa. Nem egy orvoscsaládot ismerek közelről. Megmaradt a karrier is. Az egyik nőgyógyász 4 gyerekkel. A másik kettő gyerekgyógyász 3 gyerekkel mindkét családnál. Bár én se értem hogy csinálják,de bizony megmaradt,plusz szépen ellátják őket,meccsre elmennek,stb. Nekem lehet nem menne. Habitus kérdése is ez.
dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen 6os, természetesen vannak ilyen családok is.Ezt te a saját környezetedből látván írtad meg, én nekem nincs orvos család az ismerősi körömben. A véleményem több ismert család alapján formáltam meg amit tapasztaltam, természetesen nem mindenki él átlagosan.
dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

#6 Ha megmaradt a karrier és nem félgőzzel csinálja, azaz a megmaradt karrier nem csak annyit jelent hogy hetente 2x4 órát magánrendel, hanem állami kórházban 12 órás műszakokban dolgozik, akkor teljesen biztos hogy a ló túloldalán vannak és a karrier megy a gyereknevelés rovására.


Szokták mondani, hogy egy seggel nem lehet 2 lovat megülni, és szerintem ez erre nagyon igaz. Egy nap 24 órából áll mindenkinek és el kell dönteni, hogy ebben a 24 órában neki mi a fontosabb.

dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Derjaderja ***** válasza:
44%

Egyetértek a 8-cal. Valamennyire mindenkinek rámegy.

Az hogy orvos valaki nem karrier. Bármire is vitte gyerekkel, gyerek nélkül vélhetően többre vinne.

Már az hogy nem dolgozhat minden nap estig még hétvégén, nem mehet tanulmányutra, lehet hogy beteg a gyerek stb, elvész egy csomó lehetőséget.

dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Derjaderja ***** válasza:
67%
Amúgy rengeteg tényező, hány gyerek, milyen gyerekek, milyen segítseg van, mik az álmok és milyen karrier.
dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!