Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » X-epil teszt egy hét késés...

X-epil teszt egy hét késés után kora délután kimutatná a terhességet?

Figyelt kérdés

2 napja csináltam 1 óra környékén negatív lett, de azóta sem jött meg. Eddig feszültek a melleim illetve érzékenyek voltak, a feszülés már teljesen elmúlt. Érdekel, hogy mennyire megbízható a teszt.

A válaszokat előre is köszönöm!



dec. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy het keses utan mar biztosan kimutatna, ha terhes vagy. Nyilvan vannak extrem esetek, pl. ha egy hettel kesobb volt ovulaciod, de ha elmult a mellfeszules, azt jelenti, hogy leesett a progeszteronszinted, es hamarosan megjon.
dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Két nap késésnél esti vizeletből pozitív volt az elsőnél. Most a másodiknál is délutániból pozitív.
dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy hét késésnél má bármelyik teszt bármikor kimutatja.


Ha nem figyeled az ovulációd inkább az a kérdés tényleg egy hét késésnél tartasz-e.

dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 gyerekem délutáni vizeletből a késés első napján xepillel erős pozitív lett
dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as appban követem a ciklusokat, ott mutatja, hogy mikor lesz peteérés stb, ez nem tudom, hogy mennyire számít figyelésnek.

dec. 30. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha nem hőmérőzöl vagy ovutesztelsz, és nem is okoz tünetet az ovuláció, akkor az app se fogja észrevenni, hogy később volt. Hiszen az csak a mensi dátumát ismeri.


Szóval elvileg lehetséges, hogy később volt, de ki tudja, mikor. Vagy simán kimaradt.

dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig délután teszteltem, és már mensi előtt 2-3 nappal + volt a tesztem
dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 nap késésnél reggel még nagyon halvány tesztem volt. 3 nappal később már a délutáni is nagyon erős lett. X-epil volt mindkettő.
dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!