Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a teszt kimutatna...

Szerintetek a teszt kimutatna mar delutan is vagy varjam meg a pentek reggel? Tobbgyerekes anyukak: minden terhessegetek ugyan ugy kezdodott?

Figyelt kérdés
Vasarnap 'nem' kellett volna megjonnie es nem is erzem hogy meg akarna. Nem gorcsolok kicsit feszul a mellem meg maskor mikor menstrualni keszulok mindig ehen akarok hallni most meg nem igazan kivanok semmit. Ma is a kedvencemet csinaltam ebedre de abbol is csak csipegettem. Amikor a fiammal voltam terhes akkor kicsit gorcsolt a hasam meg ugy ereztem mintha a derekam kette akarna nyilni de most semmi. Amit meg erzek hogy napok ota mozognak a beleim nem tudom ennek van-e koze a terhesseghez es allandoan pisilni jarok kb 30 percenkent. Holnap mindenkepp veszek egy tesztet mert ma ugye unnep van. Megcsinaljam mar holnap vagy varjak pentek reggelig?
2014. aug. 20. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Vasárnap volt amikor meg kellett volna jönnie, akkor holnap simán csinálhatsz tesztet, nem kell reggeliből lennie...csak annyit hogy ne igyál előtte sokat, hogy ne higuljon a minta....ha annyira ideges lennél miatta.
2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, valóban. Ha vasárnap kellett volna megjönnie, holnap már kimutatja, ha baba van. Napközben is.
2014. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon remelem hogy babuci van ez az elso probalkozos honapunk. Nagyon orulnenk a kistesonak!
2014. aug. 20. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó neked én drukkolok!nekem kedden nem kéne hogy megjöjjön 3.baba lenne első próbálkozos honap de én ugy érzem hogy megjön mert én mindig annyit iszom előtte és most is olyan szomjúság van rajtam!:(
2014. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat nem birtam ki pentekig megcsinaltam delelott es szinte azonnal kijott a ket csik! Annyira boldog vagyok :-) El se hiszem hogy elsore sikerult :-) Kedves utolso szoritok hogy neked is sikeruljon :-)
2014. aug. 21. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
De szupiiiii!! :)
2014. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!