Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még olyan, aki délután...

Van még olyan, aki délután szokott aludni nagyobb kisgyerek mellett is?

Figyelt kérdés

Nagyobb kisgyerek alatt 1-2 évest értek. Én amikor baba volt a kisfiam, sokszor kelt éjszaka, így nappal is aludtam vele. Most már nagyfiú, szerencsére max 1x szokott kelni éjszaka, egyszer alszik napközben egy nagyot, és gyakran ilyenkor még mindig alszok vele. Nem annyit mint ő, hanem egy fél órát kb.

Ti szoktatok aludni, amikor a kisgyereketek alszik napközben?


jan. 3. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Születése óta egyedül nevelem a 15 hónapos kisfiamat, azaz mamával élünk, de ő már nem fiatal, nem is maradéktalanul egészséges, szóval egyedül nem meri elvinni sehova, nem nagyon bírja emelgetni stb.

A fiam szerencsére első perctől fogva jól alszik, viszont mivel csak olyankor van igazán egy kis nyugalmam, így sokszor nagyon sokáig fenn vagyok, mikor ő már elaludt. Olyankor van, hogy ha rövid volt az éjszaka, akkor a délutáni szundi idejében én is ledőlök kicsit, ha végeztem a teendőimmel 🙂

jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Derjaderja ***** válasza:
Hétvégén én a 3 évessel is bealszom gyakran.
jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 eves múlt oktoberben. Ha nincs dolgom, én is alszom vele délben. Ma mondjuk főztem, amig aludt, de tegnap 2 órát szundiztunk együtt.
jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha fáradt vagyok, én is elpilledek mellette 20-30 percre (többet nem szeretek délután aludni). Pláne amióta várandós vagyok. Előbb elalszom, mint ő.
jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Aludni nem,de amikor alszik a fiam(21 hónapos)én is lefekszem,és sorozatokat nézek.

Két és fél,három órát alszik általában,akkor van enidom,ha ég a ház akkor sem csinálok abban az időben semmit.

jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Soha nem alszom nappal, kivétel ha durván beteg vagyok. Illetve szülés/császár utáni napokban volt 1x. Szerencsére az én gyerekem az éjjelt végigalussza, cserébe letehetetlen, nappal csak rajtam tud aludni.

Nem szégyen az se ha valaki nappal alszik, én ismerek olyat aki gyerek nélkül is alszik nappal. Nekem kell hogy sötét legyen.

jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én simán alszok a gyerekekkel napközben, ha van rá lehetőség.
jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van hogy csak én alszom el ő nem😂😂

Tavasszal 5 lesz

jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Másfél éves múlt, én ha itthon vagyunk, simán alszom egyet. :)

Bölcsibe jár, így ez általában hétvégén van, vagy ha beteg. De olyankor szinte mindig pihenek egyet én is. Főleg, hogy rémes alvó, nagyon sokszor kel éjszaka.

jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkan, altalaban rosszabbul vagyok, mikor felkelek. Az en kisfiam rossz alvo, akkor dolok le vele, ha extrem rossz ejszaka volt.
jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!