Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülők miért engednek meg...

A szülők miért engednek meg mindent a gyerekeiknek?

Figyelt kérdés
jan. 9. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Azért nem minden szülő ilyen. Ismerek a környezetemben olyan családot, ahol nem derogál a nevelés.
jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedek mindent nekik.
jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert a világon az összes szülő sz@r és nem tudja nevelni a gyerekét. Bezzeg a régi szép időkben, amikor még tudták, mi az a tisztelet és jól el lehetett verni a 2 évest, ha a szomszéd Marika néninek nem kezét csókolommal köszönt.
jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednek meg
jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm azért, mert szétmentek a gyerek apjával, egy hétig nála aztán egy hétig a gyerek apjánál van a gyerek. Mivel nincsenek vele folyamatosan, mindketten nagyon engedékenyek, a gyerek a főnök mindkét helyen. Nagyon sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de egy elviselhetetlen, elkényeztetett kiskirály. Már ovisan közölte, hogy ő a főnök, az van, amit ő mond. Tesóm is meg az exe is idomulnak ehhez, az van, amit a gyerek akar, akkor, amikor akarja. Már hiszti se nagyon van, mert mostanra tökéletesen ő irányít.


A nagyszülők se szívesen viszik el, mert ott is elvárja ezt, de ők meg nem akarják, hogy egy nyolc éves dirigáljon. Én se szivesen vagyok vele, mert ha én nem engedek valamit, rohadt agresszív lesz, és tönkretesz maga körül bármit (egyszer beverte az ablakot anyáéknál, mert nem engedték ki sarazni).

jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A 3-mas válaszomhoz annyit hozzáírnék, hogy IRÓNIA.
jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5, ilyet én is ismerek. Egy hét itt, egy hét ott, a szülők szinte versenyeznek, hogy kit szeressen jobban a gyerek. Itt már kamasz a gyerek, alig jár iskolába - mert ez is el van neki nézve. Otthon mindkét helyen hazudik, a kapott pénzt cigire és piára költi. Nem a mindent megengedő, ráhagyó neveléstől fogja a gyerek szeretni és tisztelni a szüleit, ahogy látom.

Tisztelet a kivételnek, mert vannak olyan elvált szülők, ahol képesek az egójukat félretéve közösen együttműködni a gyerek nevelésén.

jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

3. ,,Bezzeg a régi szép időkben, amikor még tudták, mi az a tisztelet és jól el lehetett verni a 2 évest, ha a szomszéd Marika néninek nem kezét csókolommal köszönt."


Nem vertük meg a 2 évest.. Meg a 12 évest se..


Csak éppen nem hagytunk rájuk mindent.


Mesélek egy történetet, hogy a 3-ashoz hasonló agyhalottak hogyan vágták tönkre a gyereknevelést:)


Ülök a vonaton, egyszer csak megjelenik egy nagymama, és feltehetően a kisunokája (ránézésre 6 éves lehet). A gyerek hisztizik folyamatosan, hogy a nagymama adja neki végre a telefonját, mert játszani akar rajta (magadra ismersz gondolom, 6 éveseknek muszáj a telefon). A nagymama nem adja neki oda, erre a gyerek elkezd minél hangosabban ordítozni, és már ilyeneket üvöltött neki, hogy ,, a k.... a...." A nagymama erre lekevert neki egy pofont (az egész vonat elhalkult, és azt gondolták magukban, hogy ,, na végre), mire a gyerek elkezdett bömbölni, és feljelentéssel fenyegette a nagymamát..

jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
6 evesen hogyan ismerhet olyan szavakat mint a feljelentes? 6 evesen a fikamat ettem, nem a pofamat jartattam. Nem vagyok az eroszake, se a veresre veres hive. De amilyen gyerekeket neha latok, istenbizony eljarna a kezem.
jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

8!

Ha tőled az irónia idegen, akkor gondold át, hogy kettőnk közül ki az agyhalott.

jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!