Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szülők miért olyan nehezen...

A szülők miért olyan nehezen fogadják el ha a gyerekeik emo?

Figyelt kérdés

#stílus #szülő #emo #családon belüli elfogadás
2017. márc. 12. 15:57
 1/1 Marianna001 válasza:
100%

Szia :)

Hát ez egy kitűnő kérdés, én is emo vagyok nem divatból, hanem ténylegesen. A szüleimet nem nagyon izgatta, amikor bejelentettem, azt mondták, a lényeg, hogy szokjak le az olyan zenéről, amiben ordítoznak. (itt a scream-re gondoltak) Én erre persze bólogattam stb., de magamban ezt gondoltam: BMTH jövök! :D Az ő zenéjükről például nem tudnék leszokni. Meg persze a BVB zenéjéről sem. :)

Szóval a lényeg az, hogy aki emo a szülők szerint más, mint az átlagos gyerekek és attól félnek, hogy nehezebben fogadnak majd el minket, ha már úgy is öltözködünk és a frizuránk is a jól bevált "a hajam a szemembe lóg :D (I love it)". Vannak szülők, akik tisztában vannak vele, hogy az emo kideket jópár idióta idegesíti beszólogat stb. és azok a szülők, biztosan ettől is féltik a gyerekeiket. De persze, az emot nem az öltözködés vagy a frizura teszi.

2017. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!