Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekkel( kèt kamasz)...

3 gyerekkel( kèt kamasz) mennyire lesz megterhelő nagy családi házból panel lakásba költözès? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Aki ilyen èlethelyzetbe került, mesèlne?

Jelenleg 4 szoba, nagy konyha stb. Panelban pici konyha, max 3 szoba. Bár a legkisebb egyelőre mindig velünk van, ott is így lesz, nagyoknak legyen külön szobájuk. De azert fèlek.


jan. 28. 08:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Kényelmetlen, frusztáló lesz, semminek nem lesz helye, senkinek nem lesz privát szférája.

Komolyan nem vagy ezzel tisztában 3 gyerekes anyukaként?

jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha a kamaszoknak van külön szobája, és minden (iskola, különóra, szórakozás) közel lesz, akkor a kamaszok szeretni fogják. A probléma akkor fog előjönni, amikor a kicsi is akar külön szobát.
jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Nalunk anno a felso szomszed 1,5 esben nevelt 3 gyereket. El tudjatok kepzelni, sose voltak otthon a gyerekek,inkabb csavarogtak mert fent az anya elfoglalta a nagyszobat es maradt 0,5 szoba a gyerekeknek.

Hosszutavon biztos h kicsi lesz, de ha nincs mas,akkor ez van.

jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Felfogás kérdése. Nálunk hasonló volt, én imàdtam főleg kamaszként hogy közel van minden, hogy reggel nem kell csak 20 perccel hamarabb kelnem nem pedig 2 óràval. Este ha szórakoztam haza tudok jutni normàlisan. Nem is értem aki szerint ez gond. Bár a kertesben volt 2000negyzetmeter kert ugyanúgy nem tomboltam kint hanem bent olvastam telefonoztam stb. Ez jelenlegi helyzetben is igaz ( én 14 voltam mikor panelbe költöztünk)
jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%

14-es: nem a panel meg a belsö területek a gond, hanem hogy nincs mindenkinek saját helye!

Nem hiszem, 14 évesen örültél volna, ha a szülökkel közös szobád lett volna

jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
A húgommal volt közös szoba, és nem volt rossz. Aztán egyetemre elkerültem már otthonról.
jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
15, azt írta lesz külön helyük. Akkor meg kibírható. Cuccokat kiszelektálni, nem kell minden sz.rt tarolni. Én alapból panrlban lakok, néha jó lenne udvar, de ha nem használják a gyerekek olyan mindegy.
jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A 8 èves autista van egy szobában most is velünk. Őt az udvarra is alig lehet kirobbantani.

A kèt nagy közül a nagyobb már csak aludni jár haza az edzesek , hetvegèn baratok miatt. A fiatalabb kamasz neha gördeszkázik az udvaron. Ennyi az udvar szerepe nálunk.

A kèt nagynak mindenkepp teljesen külön szobája lenne. Az alabb nem adok.

jan. 28. 19:52
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbáljatok 2 szoba + 2 félszobásat venni. Abban már jól el lehet férni.
febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!