Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/179 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Sosem csináltam ilyet. Kapott enni indulás előtt, volt nálunk mindig innivaló a saját kulacsában. Bunkóság és konkrétan lopasnak is számít
máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/179 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/179 anonim ***** válasza:
95%
Nem
máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/179 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy. Mindig van a táskámban valami végső esetre.
máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/179 anonim ***** válasza:
86%

Én nem, de leírom, hogy mivel szokták indokolni azok, akik megengedik:

- úgyis ki lesz fizetve

- így legalább nem hisztizik

- addig tudnak nyugodtan vásárolni

- éhes/szomjas volt a gyerek

- mit számít, mindenki ezt csinálja

máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/179 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem engedtem és hamar meg is tanulta. Viszont aki a boltban eteti a gyereket annak hiába mondod hogy ez nem normális. Úgyis megmagyarázza. Még kicsi, nincs türelme..... Stb.
máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/179 anonim ***** válasza:
86%

Nem, soha, oltári gáznak tartom. Nehogy éhen haljon már az a gyerek, ha megvárja, amíg kifizeti a szülő.

Mondjuk sok esetben, nem tervezi kifizetni...

máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/179 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A 15 honaposom mar tudja, hogy akkor ehet belole, ha kifizettuk.
máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/179 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de valahol azt az indokot megértem, aki azt mondja, hogy addig is nyugiba volt a gyerek és kibontotta, nem nézem le őket. Mondjuk mi erre a célra vittünk egy kiflit itthonról, de nem az ottanit bontottuk meg, azt soha, csak bennem volt, hogy azt hiszik loptuk. :D De őszintén nekem amúgy hiányzik a közös vásárlás a férjemmel, viszont biztosan eljön majd ennek is az ideje majd mikor 6 éves lesz :D, ritkán visszük, általában egyikünk intézi, másik kint van a lányunkkal de ezt csak a majom felnőttek miatt tesszük igazából, mert gondolom mennyire örülnének, ha a lányunk végig üvöltene. Tisztelet a kivétel. Nálunk a kocsiba nem marad meg, ha kivesszük pedig és nem arra megyünk jön az üvöltés, mondjuk fele arányban, a másikban szépen jön ügyesen egy hang nélkül. De mivel sose tudom épp milyenje van, így inkább nem. :D Pedig felkészültek vagyunk, eszik előtte, alszik, kipihent, jókedvű. Ha egyedül vagyunk és fontos menni, akkor megyünk. Rendelni nem rendelek, szeretném látni mit akarok, nézelődni, meg nem fogok várni egy adott dologra napokat sem. Úgyhogy így marad az egyedül vásárlás, ami úgy zajlik hogy közbe telefonon beszélünk, hogy amúgy erre gondoltál? Ezt akartad még? Megoldhatnánk mi is úgy, hogy kibontjuk, de elvi okokból ezt nem.
máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/179 anonim ***** válasza:
80%
Na itt vannak már a boltban etetők de csak lepontozni mernek
máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!