Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 46éves férfinek nem késő...

46éves férfinek nem késő gyereket vállalni és egy 36éves nőnek?

Figyelt kérdés
jan. 28. 13:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
11es teljesen egészséges a párom és 10évet simán letagadhat,semmilyen káros szenvedélye nincsen,soha életében nem ivott egy korty alkoholt sem és nem is dohányzott,egészséges életmódot folytat és anyagiak terén is jól állunk és saját házunk is van.
jan. 28. 14:40
 12/28 anonim ***** válasza:
10%
S abból a "saját ház"-ból hány nm van a neveden?
jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
13as neked ehhez mi közöd van? nem ez volt a kérdés
jan. 28. 14:53
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Simán belefér, ha nektek belefér és egészségesek vagytok. Párom 48 volt a másodiknál. Éppen vele alszik ebéd után,én a nagyobbal Ps-ezek :D

Nem érezzük magunkat öregnek.

jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
17es köszönöm :D és a többi értelmes válaszolónak
jan. 28. 15:18
 16/28 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem késő, az apa kora miatt. Én tuti azt hinném az alsós szülőin, hogy a gyerek nagypapája! Teljesen mindegy mennyire él egészségesen, az nem garancia semmire. Ha a gyerek érettségijét meg is éli, az unokáit majdnem tuti, hogy nem!
jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%
Ha még csak most van tervben a gyerekvállalás, akkor apuka 48-49 éves lesz, mire a gyerek megszületik. Persze a gyerek lehet egészséges, de fel is kell nevelni. Ugye itt is többen írják, hogy a férjem is ennyi idős, és a baba, kicsi jól van. De majd 15 év múlva ott lesz a kamasz gyerek, meg a nyugdíjas apuka. Persze vannak férfiak, akik 80 évesen is szuper egészségesek és fittek, de azért Magyarországon nem ez a jellemző. Apukám 45 volt, mikor az öcsém született, és azért nem volt olyan gyerek-és fiatalkora, mint nekünk. És sajnos apukám 68 évesen meghalt.
jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
16-17es válaszoló és ha valaki 20évesen vagy fiatalon vállal gyereket az mire garancia? Szerintem semmire.ugyan úgy egy fiatal is meg halhat,elcsaphatja egy autó,megáll a szíve, agyvérzést kap stb
jan. 28. 16:23
 19/28 anonim ***** válasza:
51%

Csak egy 60-70 éves nagyobb eséllyel kap agyvérzést és társait, mint egy 20-40 éves!

De most tényleg, 62 éves, mire az általánosból elballag a gyerek. Nagypapa kor, ennyi. De a te dolgod, ez az én véleményem. Ha te akarsz tőle gyereket, akkor szülj neki. Még kérdés, mire jönne össze a gyerek, lehet már 50 is elmúlik, mire összejön a terhesség!

jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne másra hallgass. Nektek kell eldönteni és nem egy vadidegennek. Mindig is két oldal volt van és lesz. Akik azt mondják 40 felett ne, mert öreg leszel hú mi lesz az oviban bla bla. Míg a másik oldal szerint hajrá.

A ti életetek nektek kell élni benne.

jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!