Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet jobb anya egy 20 éves...

Lehet jobb anya egy 20 éves lány mint én (39 N)?

Figyelt kérdés

A házba beköltöztek a férjem munkatársáék. Egy 20 éves anya, 10 hónapos kisfiú, és a férje 24 éves. Eddig csak néha dumáltak a munkahelyen de mióta egy helyen lakunk nagyon jóban lettek (együtt buszoznak, ebédekre járunk hozzájuk).

A férjemtől folyton azt hallgatom mennyivel jobb feleség és anya a 20 éves lány mert neki 1 hónappal fiatalabb a babája mégis mire hazaér a férje megfőz a kicsivel meg kimos, elmosogat stb... Illetve mennyivel jobban főz. Én mondtam neki hogy bocs de nincs energiám arra hogy 2x amikor alszik a kicsi 1 órát én bármit is csináljak hanem pihenek mert fáradt vagyok. Erre az volt a reakció hogy bezzeg a munkatársa feleségének a gyerek napi fél órát alszik és mégis megcsinál mindent. Illetve hozzám vágta hogy biztos azért van ez mert túl öreg vagyok. Ha átmegxünk ebédre mindig megdicséri a lányt milyen jól főz, elkéri a receptet és előttük mondja hogy én is így csináljam meg hogy én is főzhetnék ilyen változatosan meg többet mert ő 2-napknta főz. Elvileg elege van abból hogy amíg ők 100reket spórolnak mi épphogx kijövünkmert folyton kaját rendelek. Már kezd elszakadni a cérna. A vicc még pluszban hogx mikor legutóbb ottvoltunk a lánynak megjegyezte milyen csinosotthon is illetve milyen szépen lefogyott. Nagyon megsértett. Én csak annyit mondtam hogx szeretnék én is ilyen lenni mert ezekszerint ez az ideálja (a férjemnek) tök bunkón. Mire a lánynak volt pofája megvegyezni hogy ha akarom edzhetünk együtt mert napi fél óra és babával szokott ő is és mennyire élvezi a gyerek is...

Nem pofátlan a férjem? Elvárhatja hogy főzek, mossak, takarítsak gyerek mellett sőt még edzek is?


jan. 28. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
82%
Lehet
jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
66%
Elég pofátlan a férjed, sajnos nekem úgy tűnik, megbánta a gyerekvállalást és kifelé kacsintgatna. Feleannyi idősen gondolom még neked is több energiád volt, mert nem mindegy az sem, milyen a baba, mennyire lehet mellette dolgokat csinálni. Rakd helyre a férjedet, mert iszonyú bunkó, amit csinál.
jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy nem olyan a kislányunk hogy bármit is tudjak mert egész nap játszik én meg nem akarok úgy főzni hogy folyton azt lessem mit csinál. Persze erre is rákontrázott hogy az ő fiúk meg hiperaktív enyhén szóval ha ennyire nem megy KÉRJEK TANÁCSOT HOGY CSINÁLJA.
jan. 28. 14:24
 4/73 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, a jó anyaság vagy háziasság nem korfüggő.

Szerintem a lány nem volt pofátlan, hogy felajánlotta, hogy edzetek együtt. Szerintem ez egy kedves gesztus volt. A férjed egy büdös paraszt és ahogy innen nézem, neki már más kell, nem te. Itt van a probléma, nem mással, csak épp ez hozta elő.

jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
85%

A férjed egy tökfej.


Ettől függetlenül az, hogy valaki mennyire jó anya, nem függ az életkortól. Valamint az sem, hogy mennyire ügyes háziasszony, amiről valójában szól a kérdés.


Utóbbi attól jibban függ, hogy a baba milyen személyiség.

jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
35%

mit akkarsz hogy szidjuk fėrjed meg 20 éves lányt stb .

én nem fogom .

jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
72%

Ha ezt egy 39 éves írta ki, megeszem a kalapom...

Vagy olyan szinten van, mint egy tini.

jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
51%
Sztem kamu ami a kitalált 39 éves anya fikázására megy ki. Vagy csak vitát akar generálni.
jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:

Honnan a francból találnék ki ilyent? Nincs nekem energiám kitalált sztorikat generálni.

És igen támogatást várok mert szerintem nem normális amit a férjem elvár tőlem.

jan. 28. 14:42
 10/73 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg az a nemnormális, hogy valaki a nagy büdös francot sem tudja megcsinálni 1 gyerek mellett.


Nekem van kettő eleven, kis korkülönbséggel született gyerekem (még 3 év alatti mindkettő) , és mégis mindig van kaja főzve, viszonylag rend van, azt el se mondom, hogy a kertet is csinálom.

Meg pár órát dolgozom hetente, ha elalszanak.


Nyilván nincs itt se patyolat rend, meg vannak nehéz napok, de azért ennyire semmirevalónak sem kellene lenni. Amúgy a szomszéd anyukára emlékeztetsz, na itt ő olyan, hogy rendelget, mert nem bír fözni az egy gyereke mellett, nem tud mosni, takarítani, ő állítása szerint semmit nem tud csinálni, pedig az én nagyobbik gyerekem hiperaktív az övéhez

képest.


De nyilván én olyan típus vagyok, aki nem sz*rozik, hanem csinálja hatékonyan, amit kell, ő meg lusta és semmibe bele sem kezd, mint te. Mondjuk neki a férje is ilyen, jól egymásra találtak.

jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!