Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy anya akkor is mehet...

Egy anya akkor is mehet anyaotthonba ha nem született még meg a baba?

Figyelt kérdés
Szeretnék anyaotthonba menni, igazából ahol jelenleg vagyok itt is maradhatnák de nem akarok egyéb okokból kifolyólag ezt nem szeretném részletezni.Illetve azt meg kell indokolni hogy miért akarok anyaotthonba menni?
febr. 3. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

De, indokolni kell, mert ez nem szálloda.


Add inkább örökbe a gyereked, ha még otthont sem tudsz biztosítani, hadd legyen normális jövője rendes családban, rendezett anyagi háttérrel.

febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1es ne osztogasd az észt mert nem tudod hogy min mentem keresztül és hogy hogyan jutottam idáig,bárki kerülhet hasonló helyzetben és ezt senkinek nem kívánom és nem fogok a gyerekemről lemondani!
febr. 3. 22:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, várandósan is lehet menni. Fel kell hívnod őket a bekerülés feltételei kapcsán vagy keress rá a honlapjukra.
febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terheseket is fogadnak, vedd fel velük a kapcsolatot.
febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Hívd fel őket. Ha van hely, terhesen is felvesznek, de általában nincs. Indokolni biztos, hogy kell, rászorulóknak van.
febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Azzal azért számolj hogy 1 évig maradhatsz. Utána mi lesz?
febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
HA van hely, és általában egyrészt nincs, másrészt a "nincs kedvem az anyámra hallgatni, akinek éppen készülök anyakára szülni egy kölyköt, de pénzem sincs hogy elköltözzek" nem éppen olyan indok, amivel felvesznek, erre azért készülj lelkileg.
febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
10es nincsenek már szüleim
febr. 3. 23:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőd tud segíteni, de nagyon sok a feltétel. Ha van fedél a fejed felett, az "itt is maradhatnák de nem akarok" kizáró tényező. Ez nem kívánságműsor, elsősorban a gyerek érdekeit nézik, nem a tiédet.
febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
1 es, de kerülhet oda olyan is mint te. A szomszéd asszonynak a bántalmazó férjétől a saját házából kellett menjen a gyerekekkel, mert azt mondták ha marad kiemelik a gyerekeket,a lak@s hiába az övémíg nincs bírósági végzés a pasit nem rakják ki, röpke 3 év volt mire kirakták a pasit
febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!