KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » 🌾Melyik nĂ©v lenne a legjobb?🌾

🌾Melyik nĂ©v lenne a legjobb?🌾

Figyelt kérdés

AlĂ­z, Viola, Petra, DiĂĄna, Lara, Norina, Janka, FlĂłra, Vanessza.

Eötvös vezetéknévhez. :)



febr. 7. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
nekem a Flóra és a Petra tetszik a legjobban, de hangzåsra szerintem az összes megy a vezetéknévhez.
febr. 7. 12:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/20 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Nekem a FlĂłra a kedvenc lĂĄnynevem, Ă­gy azt mondanĂĄm.

De a Lara, Norina kivételével az összes jó lehet.

AlĂ­z Ă©s Janka mostanĂĄban (felĂ©nk legalĂĄbbis) ritka, Ă­gy lehet, hogy ebbƑl a kettƑbƑl vĂĄlasztanĂ©k, ha a FlĂłrĂĄt nem veszem figyelembe.

febr. 7. 12:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/20 anonim ***** vĂĄlasza:
19%
Egyik se
febr. 7. 12:55
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/20 anonim ***** vĂĄlasza:
87%
Mind jĂłl hangzik a vezetĂ©knĂ©vvel. Nekem a FlĂłra a kedvenc nevem, Ă­gy azt adnĂĄm. :) Amit ebbƑl soha, az a Vanessza, mifelĂ©nk elĂ©g kisebbsĂ©gi Ă­ze van. A többi tök jĂł.
febr. 7. 13:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/20 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
DiĂĄna
febr. 7. 13:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/20 anonim ***** vĂĄlasza:
AlĂ­z
febr. 7. 13:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/20 anonim ***** vĂĄlasza:

Ha csak ezek közĂŒl lehet vĂĄlasztani, akkor a DiĂĄna Ă©s FlĂłra.


A kedvenceim a Fruzsina és a Rebeka, de ehhez a vezetéknévhez nem igazån illenek.

febr. 7. 13:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/20 anonim ***** vĂĄlasza:
95%
Janka! Ritka és szep. Diåna is szép,illetve a Viola is, csak ezekkel annyi a bajom,hogy mindkét nevƱ egyént ismerek,és egyiket sem csipem annyira..így ez befolyåsol. A többi felsorolt név nem tetszik.
febr. 7. 14:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/20 anonim ***** vĂĄlasza:
Petra, FlĂłra
febr. 7. 15:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/20 anonim ***** vĂĄlasza:
36%
Biztos belĂ©m lesz ĂĄllĂ­tva a vasvilla,de a FlĂłra nĂ©vrƑl nekem mindig a hĂŒvelyflĂłra vagy a bĂ©lflĂłra jut eszembe. Ez van.đŸ€·đŸ»â€â™€ïž
febr. 7. 15:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!