Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül nevelem a gyermekem....

Egyedül nevelem a gyermekem. A családi pótlék igényléséhez melyik nyomtatványt kell kitöltenem? Belinkelnétek nekem? Ezen kívül milyen ellátást igényelhetek? Nincs munkahelyem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


azt hiszem, hogy a ahol x-szel kell jelölni, a veled egy háztartásban élőket, ott derül ki, hogy egyedül neveled, így automatikusan jár az emelt családi pótlék.

Nem tudom mekkora a gyerkőc, ha elmúlt 3, akkor mehetsz munkanélküli segélyre, amíg nem találsz állást, ha kicsi, akkor a GYED, GYES mellett, a helyi önkormányzatnál lehet segélyt igényelni. Van egyszeri és állandó is, pontosan nem tudom, de ott elmondják neked.

2010. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát semmit, de szerintem írni kell, hogy nyilatkozol arról, hogy nincs élettársad és egyedül neveled a gyereked.

Kérhetsz még önkormányzati segélyeket, de pénzt nem nagyon adnak, csak nem kell fizetned iskolai étkeztetést, tankönyveket, meg hozzájárulnak a lakásfenntartáshoz, de akkor egyenesen a cégeknek utalják a pénzt. Ilyenek vannak, de menj be és érdeklődd meg.

2010. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem kapok semmit ,egyedűl a lakásfentartásit az 6000ft,ezen kívűl semmi,most szülök megint de csak gyest fogok kapni gyedet nem,és 2 év után csak annak jár munkanélküli akinek volt munkahelye nekem az sem volt.
2010. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!