Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajándék ötletek egy éves...

Ajándék ötletek egy éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Milyen hasznos ajándékot lehet venni első születésnapra,ami nem csak egy két hónapig sláger (ha fél évig jó az már megfelelő),és nem csak kerülgetik a lakásban?

Amit ne: ruha, könyv. Illetve könyv lehet,csak akkor konkrétat javasoljatok. Direkt nem írtam nemet,úgy gondolom, ebben a korban az még annyira nem befolyásoló.



febr. 12. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Nalunk pont aktualis lesz hamarosan a tema, little dutch tanuloasztalt kap es adamo junior hintat.

A hinta tuti siker lesz, az asztalban nem vagyok annyira biztos, ez vagy igen vagy nem. Ismerosomeknel bejott, nalunk majd meglatjuk. De nyilvan nem tudod elore megjosolni, gyerekfuggo :D

Szoba jott meg a szivarvanyhinta, de azt inkabb karacsonyra tartogatom, vannak fenntartasaim azzal kapcsolatban, hogy mennyire lehet balesetveszelyes nalunk meg.

febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi most csattogós lepkét adtunk, a szomszéd 2.5 éves és még tolja a jatszótérre.

Mi annak idején fűnyírót műanyag kaptunk. A fiam mai napig játszik vele.

febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk matatófalat, ikeás golyóvezetőt és benti sátrat kapott. 5 éves, a mai napig odamegy a matatófalhoz, a golyóvezetővel is van, hogy játszik még.
febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Matatofal van. Elfelejtettem írni,hogy kisebb összegben,kb ötezer forintos,de max tíz kellene
febr. 12. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:

A lányom ilyen Duplót kapott, nagyon szerette:


[link]


Persze lehet más, ilyen kicsinek való Duplo is, csomó fajta van. A lányom azóta is nagy Duplo rajongó, és ezeket az elemeket is napi szinten használjuk, azóta persze már bővült a készlet, 3 éves lesz nemsokára.


Kapott még egy játékbabát is, egy 30 cm-eset, azóta is nagy becsben van tartva, és játszik vele, nyilván egyre komplexebb játékokat.

febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nezz korul egyebkent vinteden, en sok jatekot hasznaltan vettem, szinte tokeletes allapotban.
febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Köszi,de az én gyerekemnek lesz,nem én veszem. Sógoroméknak adok ajandekotleteket,de nem akarom,hogy sokba kerüljön nekik. Használtan amúgy sem szeretnék sem venni,sem kapni babajatekot,mert mindent is megrágnak.
febr. 12. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem ragnak meg mindent es lehet fertotleniteni is, ami uj jatekoknal se art.

En csak tokeletes allapotuakat vagy olyat szoktam venni, amit ki se bontottak, toredek aron.

Csak a szukos keret miatt mondtam, egyebkent nyilvan mindenki el tudja donteni.

febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Hat nem mindegy a nem!

Kislányom kap puha babát.tapi könyvet(2000) hangszeres fa jatékok(sinsay 4500)

Forma beliiesztős 2900ft játék telefon (3000)tanulo asztalon gondolkodtam de minden játék amik azon vannak már megvan csak külön.

febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam fa építőkockákat kapott az első szülinapjára. Eleinte én építettem tornyot, azt eldöntötte, aztán ennek örült, mostmár (3 éves) ő épít belőle mindenfélét, így nekünk bevált, mert 2 éve használja heti szinten.
febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!