Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki már hónapok,de inkább...

Aki már hónapok,de inkább évek óta alig alszik,hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdésem,akik már legalább egy éve nem alszanak a gyerek miatt. Az enyém 14 hónapos,és attól tartok még hosszú idő míg a szopóágnak vége lesz. Az első négy hónapban semmit nem aludtam éjjel,de azóta is maximum hat órát két részletben a leges legjobb éjjelén. Egy átlagos éjjelén meg maximum öt órát három négy részletben. Elegem van,de nem tudok mit tenni. Hisztizek sokszor én is a ygerekkel. Olyanok válasza érdekel, akik maguk is így vannak,és nincs semmilyen segítség sem,apa is maximum fürdetesre ér haza. Ha legalább nappal ellenne,de nincs, sokat nyüszög,szinte mindig igényli a figyelmet. A nappali alvasai alatt sem tudok érdemben pihenni,ritkán sikerül,ha mégis,az is csak a túlélésre elég. Nem ötleteket kerek,azon már túl vagyok,mindenen is. Sorstársakat keresek,hogyan élték túl,mi segít, vagy csak vágjatok a centit,hogy előbb utóbb vege lesz?

Bocsi ha zavaros,ezt is alig tudtam megirni,részint,mert most is egy légüres térben készül megölni magát,részint,mert megint kétszer két órás alvással abszolvalom a napot.

Pedig mindig két gyereket akartam,de most úgy vagyok vele,ezt éljem túl,szerencsére utána már úgyis túl idős leszek,mire az idő megszépítené,és még egyszer ilyenre vetemedjek. (Imádom a gyerekem,ez a kérdés nem arról szól,hogy megbántam volna)



febr. 14. 15:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Előbb utóbb tuti vége lesz.

A fiam 2.5 éves és most kezdett el aludni eddig keltünk 100x egy este..

Ja és egyébként van egy, 9 hónapos fiam is ő alszik kb 3 hónapos korától egész éjjel.

Tehát minden gyerek más.ne mond le róla :):)

febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy :) de attól tartok engem.igy is elvisznek a bolondok házába mire két és fél.eves lesz a gyerek. Nemhogy még egy terhességet végigcsináljak mellette. Aztán ha a második gyerekkel is kihuzom a szopókártyát az lenne csak az igazi tuti.
febr. 14. 15:59
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak nehezebb meg jobb napok. Leginkább a tehetetlenség zavart, hogy mit tudnék még kipróbálni, hogy ne 2 óránként keljen. Nem tudom mitől fugott, de volt, hogy egész jól voltam, aztán volt, hogy teljesen ki voltam borulva.

Azzal lett vége, hogy 22 hónapos korában leválasztottam a mellemrol, azóta alszik.

febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
3. Hogyan választottad le?
febr. 14. 16:20
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

Langyos tejet adtam neki este, osszebujtunk, megitta és elaludt. Rögtön első éjszaka már csak 1x ébredt és vissza is aludt magától, azota pedig alszik reggelig.

#3

febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem évekig tartott, de nagyon ki voltam tőle borulva. Mindenkivel veszekedtem, sokat sírtam, megbántam az egész gyerekvállalást.


Nálunk a férjem kevesebb túlórát vàllal és addig én alszok. Hétvégén meg délig ő van a babával és szintén alszok. Ha a nagyik jönnek segíteni, akkor is alszok. Meg cicivel a szájában is megtanultam aludni.


Meg kiszámíthatóbb lett az alvása is, az is segít.


Mondjuk lehet vagy miattad nyűgös vagy ő is álmos.

febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 babyboom567 ***** válasza:
83%
Én csak egy virtuális ölelést küldök neked,én 7 éve nem tudtam kialudni magam.A gyerekem diabéteszes(is,meg még ezer más dolog),éjjel is kell mérni a cukrát,ha alacsony etetni,és várni míg normalizálódik.Nem vagy egyedül.
febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam kimerültség címen vajon beutal e az orvos kórházba? Komolyan kérdem aki tud kérem írja meg.

Ez az utolsó mentsvaram talán ott pihenhetnek kicsit. Aztán meglátjuk a férjem mennyire bírja,mert ő is csak okoskodni tud,persze egész nap nincs itthon.

febr. 14. 17:16
 9/39 babyboom567 ***** válasza:
23%

Simán szerintem.

De én pl nem merem pár óránál többet a férjemre hagyni, simán meghalna mellette a gyerek, nem tud vércukrot mérni(a gyerek tudja),nem tud inzulint adni, sőt gőze sincs mikor mennyit kell enni adni és ahhoz mennyi inzulin kell.De a legnagyobb baj,hogy nem is akarja megtanulni.

A múltkor boltba,meg tesómhoz mentem,mire hazajöttem 14:15kor, a gyerek a liftnél matricázott a lépcsőházba, ebédet nem kapott, már 4 alatt volt a cukra, a lakás/folyosó tárva nyitva,a férjem meg aludt.És még ő volt megsértődve.

febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%

Babyboom, azért az átlag nem egy idiotaval vállal gyereket.


Kérdező, a kórházban se tudnál aludni: gorkol a szobatárs, jonnek-mennek a nővérek, stb. Nagyszulore nem lehet rabizni egy-egy éjszakára a gyereket?

febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!