Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok bababarát szálláso...

Ajánlanátok bababarát szállásokat, kb 1 éves gyerekkel a nyárra?

Figyelt kérdés

Most nyáron mennénk először kikapcsolódni, akkor lesz 1 éves.


Az alvás kérdés foglalkoztat a legjobban, ilyenkor adnak kiságyat, vagy hogy néz ki a gyakorlatban?


A leginkabb Nyugat-Dunántúl, vagy Balaton lenne jobb, ahol tudnánk kirándulni és sétálni,vannak programok.

Szívesen vennék tapasztalatokat.



#baba #nyár #Szállás p
febr. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi már pár hónapos korától megyünk, a legtöbb helyen tudsz kérni ágyat, de mi vettünk utazóágyat, mivel sokat utazunk. Bookingon érdemes nézelődni, a Sárvári fürdőt pl kimondottan szokták élvezni kisebb gyerkőcök is.
febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zalakaros nagyon jó hely. Mi sokat járunk oda, kisebb és nagyobb gyerekekkel is. Mindenkinek van tetsző dolog. Ha sokat utazok, érdemes lehet utazó ágyat venni és néha otthon is abban altatni, hogy megszokja. Nekünk ez nagyon bevált.
febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretjük a Kolpingot, igaz télen járunk, de nyáron is jó lehet, ha nem zavar, hogy sokan vannak.
febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a Kolpingot tervezzük idénre, szimpatikus a sok gyerekprogram és hogy van felügyelet is, habár nem tudom igénybe tudjuk-e venni/ ott tudom-e hagyni. Ő már nyáron majdnem 2 lesz.

Bababarát szállások oldalt is követem, de eddig ez volta legszimpatikusabb kicsiknek.

febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Balatonon a Danubius hotelek jók szoktak lenni. Mi a balatonfürediben voltunk 11 hónapos gyerekkel anno, abszolút élveztük mindannyian, de a déli parton is van egy, nem tudom hol, arról is jókat olvastam. 16 hónapos korában pedig az Oxigén hotelben voltunk Noszvajon, na az még egy szuper élmény volt így is, és ott is azért van bőven mit csinálni.

Amúgy eddig bárhol jártunk a gyerekekkel, külföldön is és belföldön is, mindenütt tudtak adni kiságyat, még ha nem is azzal hirdette magát a szállás, hogy bababarát, csak egy egyszerű apartman mondjuk. Szóval bátran nézegesd a booking.com oldalt, biztosan lesz az elképzeléseiteknek megfelelő szállás.

febr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hotel Katalin. Nagyon ajánlom. Bár nyáron drágább , de nagyon klassz és gyerekbarát. Adnak utazóàgyat, babakàdat stb. Az emeleten van babakonyha. Szuper játszóház.
febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
febr. 21. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!