Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha betegség miatt nincs...

Ha betegség miatt nincs oviban a gyerek a délutáni foglalkozásra mehet? (Angol, tánc)

Figyelt kérdés

Pl beteg lesz a gyerek kedden, csak egy nátha...otthon tartom 1 hetet, de hétvégén már semmi baja de hét elejére nem húzattam be, csak szerdától megy oviba mondjuk, hétfő kedden viszont van az oviban angol meg tánc (fizetős magán foglalkozás, de az ovin belül)

Oda ilyenkor ti viszitek vagy sem?


febr. 26. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Fura lenne, hogy minden de. beteg, de délután már megy, mert fizetős
febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vittem.
febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De már nem beteg, az a lényeg, csak ugye ha péntek reggel 8-ig nem húzatom be hétfőn nem mehet, pedig már semmi baja mondjuk hétvégén sem.
febr. 26. 17:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerdezted meg a vezetot vagy az ovo nenit?
febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még nem, hanem vinni szoktam ilyen esetben, ha már nem beteg. Még sose szóltak , csak eszembe jutott hogy ilyet lehet e amúgy.
febr. 26. 17:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ezek szerint, ha nem szoltak erte, akkor lehetseges.
febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem mehetne, amíg nincs róla papírja hogy egészséges, közösségbe mehet (igazolás).
febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én viszem, nem kérdezik volt e oviban, sok gyerek hazamegy ebéd után és visszaviszik amúgy is, nem tudják ki volt ki nem oviban.
febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétfőn délelőtt igazolja az orvos, hogy egészséges, közösségbe mehet, akkor miért ne vihetnéd délután? A keddet meg leigazolod szülőivel. Én soha nem csináltam ilyet, de ha nektek jó így, miért ne.
febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Mehet,
febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!