Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Izgalomra vágyok az életemben,...

Izgalomra vágyok az életemben,17 éves fiú vagyok. Miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok. Unalmasnak érzem az életem, vannak céljaim, járok konditerembe stb.. viszont unom már hogy mindig ugyan úgy pörög le minden nap előttem. Szeretnék majd valami izgalmasat csinálni életemben, nem szeretnék unalmasan meghalni, a haláltól nem félek egyáltalán, a családtagjaimért feláldoznám magam, szeretem őket, de rossz látni hogy felnőtten "robotolnak" és nekik is szinte ugyan úgy telik minden napjuk.


Most jön a kicsit furcsább része:

Vannak dolgok amiket kiszeretnék próbálni majd az életemben, példul: bungee jumping, ejtőernyőzés.

Viszont a "vágyaim" közé tartozik az is hogy kirabolhassak egy boltot(ami amúgy elég betegesen hangzik) de vele járó adrenalin illetve "észjárás"/gondolkodás miatt biztosan nagyon izgalmas lenne. Na és a msáik, egy börtönből is szivesen megpróbálnék megszökni, biztos lennék benne hogy az is nagyon izgalmas lenne és igazából igen, szívesen kipróbálnám ezt a két dolgot is hogy milyen.

Nagyon szeretem a börtönös/akció filmeket.


A következő lenne a kérdésem.

Szerintetek ez beteges, valakinek voltak már ilyen gondolatai? (Ártani nyilván nem szeretnék senkinek)

Illetve milyen elfoglaltságot ajánlanátok amik izgalmasak?


A válaszokat előre is köszönöm ;)



2020. márc. 29. 21:27
 1/6 anonim válasza:
77%
Sereg vagy a rendőrség.
2020. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szeraf45 válasza:

Zsa idegen légió xd


Viccet félre téve egyébként ismerkedj!

Nemtől, kortól függetlenül. Keress olyan személyiségeket, olyan embereket, akiknek hasonló vágyaik vannak és hasonlóképp gondolkodnak.

Segíts másoknak, ha kihívásra vágysz hozz olyan döntéseket, cselekedj jót annyi energiát belefektetve, amit egy átlag ember nem tenne meg. Adrenalint nem csak másokra rossz hatással való dolgokkal lehet elérni. Ha még segítesz is, akkor az még pluszban jó érzéssel is fog eltölteni, hogy te tettél valamit amit más nem. Amit bárki megtehetett, volna, mégsem tette. Tedd ezt meg te.

2020. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyéb extrém sportok? (Hegyi biciklizés pl) Majd ha a koronavírus lezajlott, utazás is jó lehet (akár előre nem megtervezve a dolgokat)
2020. márc. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nahààt xd

Èn mint làny fogalmam sincs mit tudnàk neked mondani , de akkor megosztom veled a bàtyàm gondolkodàsat 😊


Na szòval a bàtyam 21 èves ès en mondom ő az utolsò ember aki az mondanà unalmas az èlete , ő màr 16 èvesen bulizni jàrt minden pènteken ès egy napokat kimaradt ( anya mindig ideges volt rà...) de ő sookal èretebb volt belül ès kivül is , mondjuk ő sosem akart bungee jumpingozni meg stb , 18 èvesen bevonult katonànak kivitèkk irakba ès maga a kikèpzèsek biztos szorakoztatòak.voltak , katona után egy hotelben is volt pincèr , aztàn börtönőr lett , volt olyan korszaka is mikor drogokat akart àrulni is😕😕 szoval volt a törvèny egyik màsik oldalàn is , egyszer mèg vèletlenből börtönben is 1 napot mert ràjöttek a rendőrök hogy tèvedtek ekkor volt 20 èves ès volt mèg egy csomò kalandja

Amit akarok.mondani hogy ha unalmasnak talàlod az èleted vàltoztass rajta , nem kell nagyon felboritanod a mindennapjaidat csak vàltoztass rajta

2020. ápr. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahh,én is 17 vagyok és az érzések hasonlóak. Csak mennék ki a nagyvilágba

keresném a kalandot. Az adrenalint imádom :D az embereket is imádom. Írjatok, mert dumálni is imádok :D

2020. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Aahhh most néztem újra a Szökés sorozatot ... igen ezt én is kipróbálnám, de a való élet más mint a filmek. Erre vannak alternatívák mint pl.: szabadulószobák...

Adrenalin... menj el vidámparkokba, ejtőernyőzni stb. Ne csak gondolkodj róla hanem valósítsd meg( persze nem a rablásra gondolok)

Ha ez unalmasan hangzik akkor még nem ültél olyan hullámvasutakban, átfordulós szarokban mint én.


Boltot kirabolni... igen ilyen is fordult már meg a fejemben ha meg elkapnak, jöhet rögtön a szökés is :D persze csak viccelek. Izgalmas életet normális körülmények között kell élni nem kell hozzá szökevénynek lenni.

Amúgy Ezért én nagyon irigy vagyok a színészekre, mert pl.: egy filmforgatáson átélhet ilyen dolgokat pl.: szökés, rablás, meg persze egy csomó izgalmas filmes dolgok:D

Ugye a díszletek meg a hangulat minden...

2020. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!