Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől sírhat éjjel 22 hónaposom?

Mitől sírhat éjjel 22 hónaposom?

Figyelt kérdés

Felkel, lemászik az ágyról és ki akar jönni a szobából.

Sír-sír és sír. Tanácstalan vagyok, mitől lehet ez?


2010. okt. 25. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen időszakunk,ő azt mondta h fél.olyankor magunk mellé vettük,ez kb 2 hétig tartott,azóta ujra a saját szobájában alszik.
2010. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak,már elmúlt akkor másfél éves.Orvoshoz rohangáltam vele,mert már aggasztott,h nem alszik két óránál többet éjjel,csak mellettünk.Azt mondták vigyem el alvászavar vizsgálatra,de nem vittem,és egy-két hónap türelmi idővel elmúlt.Azóta a saját ágyában alszik este 8-tól reggel 7 fél8-ig!
2010. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valszeg fél...kezd kinyílni a világ,egyre több külsö hatás éri,és már lassan-félre ne értsd!-gondolkozik.Az én 2.5 évesem is áthív és azt szokta mondani,hogy:baba ijed.Lehet,hogy akkor hallott valami hangot,vagy rosszat álmodott,esetleg napközben érte valami olyan hatás.Én nem hagyom magára,átmegyek hozzá(az ágya mellett van nekem is fekhely)és ottmaradok.
2010. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!