Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az üveges (boltban kapható)...

Az üveges (boltban kapható) bébiételekhez kevertek még olívolajat és/vagy húst? A főzelékekre gondolok.

Figyelt kérdés
A védőnőnk mondta, hogy hét és fél hónapos kisfiamnak 6 hónapos korától kezdve keverjek extra szűz olívaolajat a főzelékekbe a turmixolás előtt. Eddig én főztem, de mostanában néha adok üvegeset is. Ilyenekre gondolok: Paradicsomos burgonya / Spenót burgonyával / Sütőtökpüré / stb.
2010. okt. 25. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nézd meg első körben hogy van-e benne gyárilag.

ha nincs akkor kevernék bele.

2010. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ha vettem bébiételt, akkor olyat vettem csak(amikor ennyi idős volt a babám, mint a tied)ami 4 hóstól lehet adni. Abban nincs annyi minden hozzáadva. És abba rartam neki húsit. Olajat abba nem raktam, olivaolajat nem adtam neki, ha főztem, abba sima napraforgóolajat tettem egy picit.
2010. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!