Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek az alapanyagokat...

Hol veszitek az alapanyagokat a bébiételekhez?

Figyelt kérdés
Zöldséget, gyümölcsöt? Nincs a városunkban biopiac, mit tegyek?
2009. júl. 16. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

És ha nem biot adsz a babának, mi fog történni?

Semmi...Nálunk is egy bolt van, hát itt veszem meg...

VAgy utazz be a városba biopiacra.

2009. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valahogy én is így gondolom mint te, csak annyi mindent beszélnek, hogy csak a bio dolgok a jók, hogy már szinte rossz anyának nézik azt aki sima bolti gyümit ad a gyereknek, pedig én sem nőttem fel másként. Akkor nem csinálok nagy bajt ha nem biot kap mindig?
2009. júl. 16. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a bio,tuti,hogy bio? Nem piszkálni akarlak.Tökéletesen megfelel neki a zöldségesnél vásárolt gyümi is.
2009. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok,Azért én nem vennék neki Tescoba meg ilyen helyeken,ott sok a külföldi kezelt vacak.
2009. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerinted mi baja lehetne ha nem csak bio dolgokat kapna? Esetleg egészséges lesz így is? :) Az én lányomnak is a boltban veszem meg az alapanyagokat, mi is így nőttünk fel, sőt nagyon sok mai gyerek is felnő így. Ja még annyit akartam mondani, hogy esetleg ha a környéketekben van háznál eladó gyümölcs vagy zöldség, esetleg onnan tudnál venni.
2009. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sima piacon szoktam vásárolni, általában ugyanazoktól az emberektől (kitapasztaltam, hogy kinek megbízhatók a zöldségei, gyümölcsei). Igyekszem idősebb nénikéktől, bácsikáktól vásárolni, kereskedőtől, viszonteladótól csak akkkor, ha nagyon muszáj, vagy olyan dolgot vásárolok, ami csak külföldön terem.
2009. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piacon. Tescoban és egyéb nagyáruházban én sem szívesen veszem meg a külföldit. A piac talán mégis jobb, én sem tudok biopiacot a közelben, pedig nagyvárosban lakok. De azért a kis mennyiségű zöldségért nem fogok fél napot buszozni, sétálni. :)
2009. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én okkal nem hiszek a "bio"-ban, ezt már itt leírtam egy párszor.

Nem lesz semmi baja a babádnak, ha nem "bio"-t veszel, hidd el!

A külföldi árutól én is tartózkodom, de minden mást sima boltban veszek meg, vagy piacon. Ami meg olyan, abból érdemesebb bébiételt venni. Azt elvileg szigorúan ellenőrzik (ha még lehet ebben hinni).

2009. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!