Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háziorvoshoz kell mennem,...

Háziorvoshoz kell mennem, vigyem el a 6 hós babámat vagy próbàljam később?

Figyelt kérdés

Nem érem el őket kapacitáshiány miatt, félek itt 1-2 órát kellene várni a zárt térben együtt a betegekkel a kicsivel..


Halasszam holnapra(akkor tud rá vigyázni az apja), vagy ne aggódjak h elkap ott vmit míg várakozunk?


febr. 29. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ. Nálunk sorszám van és ki lehet menni a kertbe. Megkérdezném, ki van előttem és kint várnék. Az ablakon át látom, mikor megy be az orvoshoz.


De ha holnap is ugyanolyan jó, akkor inkább menj holnap.

febr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan lenne, mint az 1-es, akkor vinnem siman. De nalunk nagyon picike varoterem van, a babakocsi is alig fer be, igy sajnos en is muszaj vagyok akkor menni,amikor valaki tud vigyazni a kisfiamra.

De amit lehet, telefonon intezek leginkabb, ha olyan problema van, ami ugy megoldhato.

febr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát sürgősebb lenne,azért vacilláltam, de életveszélyben végülis nem vagyok holnapig. (Itt sorszám sincs, 2 napja írtam nekik, telefon szintén félretéve) :(


Mindegy, ha gáz lenne mégis addig, megtaláltam az ügyeletet, délután már tudnak rá vigyázni, de holnapig kibírom.

febr. 29. 08:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem vinnem oda, ahol tudva tudom hogy beteg emberek vannak. Rengeteg vírus, baktérium van most, tuti benyelne valamit. Épp a 7 hónaposommal vagyunk kórházban, tele a csecsemő és gyermekosztály mindenféle felsőleguti betegséggel, rsv, influenza, tüdőgyulladás, hányás hasmenés. Szóval óvva intelek. És a legegyszerűbb vírus is tud nagyon nagy bajt okozni, most megtapasztaltam.
febr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vinném oda
febr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem is lehet csak így besétálni a háziorvoshoz. Covid óta időpontot kell kérni telefonon vagy e-mailben. Nehéz őket elérni telefonon, de rendelési időben ha 20x hívom akkor egyszer felveszik.

Aki csak úgy odamegy annak ki kell várnia a rendelés végét.

febr. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk be sem lehet vinni oda a gyereket,kiküldenek vele.Ha nem sos, akkor holnap mennék,ha nagyon sürgős, akkor valakit keresnék aki kint marad vele a levegőn,vagy esetleg otthon.
febr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így ebben az influenzaszezonban és is csak akkor mennék ha az életem múlna rajta, de nem vinném be a gyereket is. Ráadásul most valami jó kis fosós-hányós vírus is van (pont ezzel vagyok itthon), de nem megyek el a háziorvoshoz, mert nem akarok még más szarságot is összeszedni emellé. Szóval szerintem ne vidd be a gyereket!
febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem én gondoltam túl, nem mentem fel vele. Telefonon sikerült hál istennek elérni is utána őket.


4, jobbulást!!

márc. 1. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!