Babanapló, de melyik?

Figyelt kérdés

Szeretnék babanaplót venni, de elég sokféle lehetőség van és interneten kevés amibe bele lehet nézni milyen is pontosan.


Olyat szeretnék ami nem túl terjedelmes, csak alap dolgokat tartalmaz, első fotók, mérföldkövek, családi adatok stb. De nincs tele sallanggal pl fogantatás meg kórházi napok stb..


Aki vezetett ilyen naplót tudna ajánlani? 😊



febr. 29. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj be személyesen a könyvesboltba és nézz bele. Másképp nem fogod megtudni melyik a neked szimpatikus.
febr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, konyvesbolt, tesco könyv részleg, de meg a spar interspar stb.ahol vannak ezek a gyerek foglalkoztató állványok (Szalay konyvek) is van babanapló. Muller, brendon. Nem kell feltétlenül netről rendelni. Csak jársz boltba.
febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam személyesen könyvesboltokban, volt 2-3 fajta. Nem tetszettek. Neten meg van 10x ennyi féle, olyan boltokban aminek nincs a közelemben fizikális boltja 🤷‍♀️
febr. 29. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad a piaci rést. 😃
febr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Én Demini naplót vettem, igaz szerintem borzasztó drága volt még akcióban is (11e), de úgy voltam vele, hogy egy szép emlék. Az instájukon meg tudod nézni milyen belülről, szerintem nagyon szép és tényleg a fontos dolgok vannak benne.
febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno én vettem egy szép, kemenyfedelu, sima lapu kis füzetet és az volt a "babanaplóm". Azt írtam bele, amit én fontosnak tartottam.
febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 szuper csak nem tudsz belelapozni.

Most én elmondom hogy a tescoban vettem, szerintem épp az van benne ami fontos, de honnan tudjam neked mi fontos meg mi a túl sok.

Pl múltkor a mullerben néztem 4 féle volt, és vagy nem tetszett belülről, mert túl volt spilázva vagy annyiba került, amiért már nem venném meg.

Most én is vadászatban vagyok, 22 hetesen, meg ráérek de biztos olyat veszel majd amit meg tudtam nézni.

Nem csak könyvesboltban lehet ilyet venni.

febr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt kaptam, nem szeretem. Én nem ilyet vettem volna, ha én választom. Persze belenézni ebbe se lehet, mert az ajándék miatt le van fóliázva.

Egy csomó felesleges dolog van benne, ami helyett sokkal értelmesebb dolgot is el tudnék képzelni.

febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekunk ez van:


[link]


Megmondom oszinten, hogy a boritoja nem annyira tetszik, viszont a tartalma igen.

Egyszeru, de mindent bele lehet irni, ami erdekes lehet, 6 eves korig.

febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!